Pepo's Galata

BeyoğluDünya Mutfağı$$$$
Benzersiz
5.5/6
2 değerlendirme
Pepo's Galata İstanbul image 1
Pepo's Galata İstanbul image 2
Pepo's Galata İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Pepo's Galata hakkında

Galata’nın tarihi dokusunda, semtin ruhuyla el ele bir mekan… Pepo Restaurant dünya mutfağından lezzetleri ve hoş atmosferiyle kapılarını sizlere aralıyor.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 08:00
Wednesday
08:00 - 02:00
Thursday
08:00 - 02:00
Friday
08:00 - 02:00
Saturday
08:00 - 02:00
Sunday
08:00 - 02:00
Monday
08:00 - 02:00
Tuesday
08:00 - 02:00

Adres

Pepo's Galata
Bereketzade Mahallesi, Camekan Sokak, No:1/A
34420 Beyoğlu/İstanbul

Pepo's Galata hakkında 2 değerlendirme

Benzersiz
5.5/6
2 değerlendirme
Fiyat / performans:Uygun fiyatlı
Servis hızı:Mükemmel hız
Servis:Mükemmel
Gürültü:Ortalama
Lezzet:Mükemmel ötesi
Ortam:Mükemmel
"Mükemmel"
6/6
Dicle U.22 gün önce · 1 değerlendirme

Girer girmez, orjjnal antik tuğla tavanlara ve romantik, şirin masa dekoruna ve perdelere bayıldım. Müziğin kısık çalması ve içeride kesinlikle sigara içilmemesi beni çok rahat ettirdi. Quesadilla (etli) ve mantarlı makarna, blush şarap ve kırmızı Merlit şarap ısmarladık. Hepsi çok lezizdi ve doyurucuydu. İki bebek ve 2 doğum günü vardı ortamda. Sonra gittiler. Bebekli insanlar bile romantik bir yemek için bu güzel ortama gelebilir. Sigaranın sadece dış balkon masalarda içilmesi harika. Rahat rahat sohbet ettik. Mekanın fotoğraflarını çektim. Çünkü inanilmaz şirin bir yer. Gayet de geniş.

"Harika"
5/6
Selçuk T.5 ay önce · 1 değerlendirme

Dekor, ambiyans çok güzel, personel güleryüzlü, servis ve sunumlar kaliteli, yemekler çok lezzetliydi. Yerin konumu güzel ve ulaşımı da çok rahattı. Kısacası keyifli bir akşam yemeği için çok doğru bir seçim. Ortamda çalan müziklerin seçimi de ortama çok uygun ve güzeldi, ama sesin seviyesi biraz yüksekti, ayarlanabilir olabilmeliydi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Pepo's Galata, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Evliya Çelebi, “Galata'ya deryadan (sahilden) yokuş yukarı bir saatte çıkılır" demiş. Bu harikulade semt, Abidin Dino'dan Ahmet Hamdi Tanpınar'a, Sait Faik Abasıyanık'tan Orhan Veli'ye kadar birçok sanatçıyı ağırlamış ve onlara ilham perisi olmuş. Yani, Galata'ya sahilden ulaşmak için değil 1 saat, 5 saat bile gerekebilir hikaye biriktiricilerine… Çünkü burası, tarihle yoğurduğu kıvrım kıvrım yokuşlarında, dar sokaklarında bin bir hikaye gizler. Tarihçilerin "Cenova yıkılırsa buraya bakılarak yeniden inşa edilebilir" dedikleri Galata'yı böylesi özel kılan, semtin yüzyıllardır sahip olduğu etnik ve kültürel zenginlik. Burada Cenevizlilerin de Osmanlılarında izleri sürülebilir. İşte böylesine özel bir semtin içinde sizleri bekliyor Pepo Restaurant… Semtin tarihini, dokusunu bilen; atmosferini ve servisini de bu dokuyla bağdaştıran hisseden bir yer. Dünya mutfağından seçme tatların hazırlandığı özel menüsüyle kapısından içeri adımınızı attığınız anda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.