Alancha

MaçkaGurme$$$$
Mükemmel
5.0/6
3 değerlendirme
Alancha İstanbul image 1
Alancha İstanbul image 2
Alancha İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Alancha hakkında

Kemal Demirasal’ın düşlerini ve kendi iç yolculuğunu bütünleştirdiği bir mutfak ve gastronomi deneyimi sunan Alancha, adeta alışılmış lezzetlerin üzerindeki perdeyi kaldırarak her anı farklı bir tecrübeye çeviriyor. Her yolculuk gibi sürekli gelişen ve yenilenen menüsüyle, özel ekibiyle, dünyanın sayılı restoranlarından biri olmak için yolda olan bu özel yere sizler de davetlisiniz.

Açılış Saatleri

Bugün kapalı
Sunday
Kapalı
Monday
18:30 - 02:00
Tuesday
18:30 - 02:00
Wednesday
18:30 - 02:00
Thursday
18:30 - 02:00
Friday
18:30 - 02:00
Saturday
18:30 - 02:00

Adres

Alancha
Vişnezade Mah., Hüsrev Gerede Cad., Şehit Mehmet Sok., No:No:9
34357 Maçka/İstanbul

Menüden Seçtiklerimiz

1C7EBA56-AA6F-4A1D-8ECB-DACE554D828B

Başlangıçlar

Kelle Söğüş

46,00 ₺

Ciğer Tava

48,00 ₺

İskenderun Karidesi

54,00 ₺
Fırsatı kaçırmadan yerinizi ayırtın!

Alancha, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Kemal Demirasal için mutfak ve gastronomi, hayal ürünlerini yaratıcılığa hayat vermek için kullandığı bir araç. Tüm bu deneyimlemelerin ve yolculuğun sonunda, Alancha’nın geldiği noktayı “büyük bir Rönesans’ın başlangıcı” olarak adlandırıyor mekanın ardındaki isim Demirasal. Yeni yolculuğunda naif kalmayı, mütevazi kalmayı başarmak ve tüm deneyimleri, algısını cömertçe paylaşmaktan keyif almayı hedefleyen Demirasal’ın elinden çıkma lezzetler, alışılagelmiş bir isimle karşınıza çıksa bile adeta bir yeniden tanışmayı çağrıştırıyor. Lezzetler, burada adeta sanata dönüşüyor. Eğer sizler de böylesi bir yolculuğa çıkmak, Alancha’nın enfes tatlarını deneyimlemek isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.

Alancha hakkında 3 değerlendirme

Mükemmel
5.0/6
3 değerlendirme
Ortam:Eğlenceli
Servis:Çok iyi
Gürültü:Sessiz
Servis hızı:Çok i̇yi
Lezzet:Mükemmel ötesi
Fiyat / performans:Mükemmel
"İyi"
4/6
Inanc C.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Yemekler çok güzeldi ancak miktarlarının az olduğunu düşündük. Neredeyse sadece tadımlık kıvamındandıydı. Tadım menüsünün ise sadece 'Anadolu Tatları' olarak çeşitlendirilmesi ilginç geldi. Ciddi bir fiyata zaten bilindik tatları tatmak bir alternatifse farklı bir menünün de olması hoş olabilirdi.

"Mükemmel"
6/6
Gerhard R.2 ay önce · 1 değerlendirme

Sehr interessante Küche, in den Gerichten steckt viel Herzblut und durchdachte Philosophie, ein Vorreiter der neuen türkischen Küche, absolut empfehlenswert! Wir werden hoffentlich wieder kommen!

"Harika"
5/6
Elif Nazli B.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Food is really tasty. Very good service. Impressed by its sophistication and modern atmosphere. Cocktails are great. A great dining experience for a special occasion.