Alancha

Mükemmel
5.3/6
4 değerlendirme
Alancha İstanbul image 1
Alancha İstanbul image 2
Alancha İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Alancha hakkında

İçtenlik ve Anadolu misafirperverliğiyle, Alancha’da, Anadolu tarihinin lezzet sırlarını sunuyoruz. 7 bölgenin mutfağında geziniyor, ilham alıyor ve ona yeniden kimlik kazandırıyoruz. Bağlar kuruyor, yeniden keşfediyor, öğreniyor ve öğretiyoruz. Türkiye’nin birçok önemli restoranında, Alancha’dan yolu geçmiş şeflerin imzaları yer alıyor. Beraber çalıştığımız ve başarılarına tanık olduğumuz için onlarla gurur duyuyoruz. Sizler için naçizane seçimler yapmaya devam ederken, bu yolculukta bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 18:30
Monday
18:30 - 02:00
Tuesday
18:30 - 02:00
Wednesday
18:30 - 02:00
Thursday
18:30 - 02:00
Friday
18:30 - 02:00
Saturday
18:30 - 02:00
Sunday
Kapalı

Adres

Alancha
Vişnezade Mah., Hüsrev Gerede Cad., Şehit Mehmet Sok., No:9
34357 Maçka/İstanbul

Alancha hakkında 4 değerlendirme

Mükemmel
5.3/6
4 değerlendirme
Gürültü:Sessiz
Ortam:Mükemmel
Servis hızı:Mükemmel hız
Fiyat / performans:Uygun fiyatlı
Lezzet:Mükemmel ötesi
Servis:Mükemmel
"İyi"
4/6
Inanc C.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Yemekler çok güzeldi ancak miktarlarının az olduğunu düşündük. Neredeyse sadece tadımlık kıvamındandıydı. Tadım menüsünün ise sadece 'Anadolu Tatları' olarak çeşitlendirilmesi ilginç geldi. Ciddi bir fiyata zaten bilindik tatları tatmak bir alternatifse farklı bir menünün de olması hoş olabilirdi.

"Mükemmel"
6/6
Gerhard R.7 ay önce · 1 değerlendirme

Sehr interessante Küche, in den Gerichten steckt viel Herzblut und durchdachte Philosophie, ein Vorreiter der neuen türkischen Küche, absolut empfehlenswert! Wir werden hoffentlich wieder kommen!

"Harika"
5/6
Elif Nazli B.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Food is really tasty. Very good service. Impressed by its sophistication and modern atmosphere. Cocktails are great. A great dining experience for a special occasion.

Alancha, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Şef Kemal Can Yurttaş 16 yaşından itibaren başlayan lise, ardından üniversite eğitimini aşçılık üzerine aldıktan sonra Türkiye’nin ileri gelen otel ve restaurantlarında çalışma tecrübesi edinmiştir. 2015 yılından beri Alancha mutfağında olan şef, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesinde Türk Mutfağı derslerine girmektedir.