Kadıköy Çiçek Pasajı

Çok Güzel
4.0/6
1 değerlendirme
Kadıköy Çiçek Pasajı İstanbul image 1
Kadıköy Çiçek Pasajı İstanbul image 2
Kadıköy Çiçek Pasajı İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Kadıköy Çiçek Pasajı hakkında

Anadolu Yakası’nda “Çiçek Pasajı” atmosferini yaratmayı başarmış; özel lezzetleri ve tatlarıyla farklı bir zaman dilimini geçirmenizi sağlayan mekan Kadıköy Çiçek Pasajı; eğlenmeyi ve yemeği seven hemen herkesin uğrak yeri olmuş durumda. Canlı müzik ve fasıl akşamları, güler yüzlü hizmeti ve yüzleri güldüren tatlarıyla Kadıköy Çiçek Pasajı’na sizler de davetlisiniz.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 03:00
Sunday
08:30 - 03:00
Monday
08:30 - 03:00
Tuesday
08:30 - 03:00
Wednesday
08:30 - 03:00
Thursday
08:30 - 03:00
Friday
08:30 - 03:00
Saturday
08:30 - 03:00

Adres

Kadıköy Çiçek Pasajı
Caferağa Mah., Misbah Muayyeş sok., No:No: 6
34170 Kadıköy/İstanbul

Kadıköy Çiçek Pasajı hakkında 1 değerlendirme

Çok Güzel
1 Reviews
"İyi"
4/6
MUSTAFA K.2 yıl önce · 3 değerlendirme

Kadıköy yakası için mezeleri güzel keyifli mekanlardan biri ama dışarıda oturmanız şartıyla... İçerisi maalesef pek keyifli değil. İçeride maalesef arada sigara da içiliyor :( Fiyatlar daha önce çok daha uygundu. Son zamanlarda biraz artmış gibi geldi bana. Tüm bu negatifliklere rağmen yeniden gidebileceğim bir mekan...

Kadıköy Çiçek Pasajı, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Sadece Beyoğlu’nun değil tüm İstanbul’un en özel mekanlarından biri olan Çiçek Pasajı’nın kendinizi rahat ve mutlu hissettiğiniz havasını Kadıköy’e taşımak isteyenler, Kadıköy Çiçek Pasajı’nı yarattılar. Kadıköy Çiçek Pasajı, hem canlı müzik ve fasıl performansları hem de hoş ortamıyla sizleri gününüzü güzel geçirebileceğiniz bir ortam sunarken; günlük stres ve yaşam sıkıntılarınızı da geride bırakabileceğiniz bir zaman dilimi sunuyor. Mekanda mezeler özenle ve taptaze tatlardan oluşturulurken sıcaklar ve ana yemekler de damaklardaki imzasını atmayı sürdürüyor. Eğer sizler de Kadıköy Çiçek Pasajı’nda kendinize ait bir sofraya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.