Restoranlar
İstanbul
İstanbul
Kalamış
Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı

KalamışBalık$$$$
Mükemmel
5.1/6
8 değerlendirme
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Bu restoran artık Quandoo ile online rezerve edilemiyor
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Seven Hills Restaurant

Sultanahmet
3.3/67
Seven Hills Restaurant

Beluga Balık

Ataşehir
4.2/610
Beluga Balık

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı hakkında

Kalamış... Ayvalık... Cunda... Ege'nin ve Marmara'nın kıyılarına kurulu, adları şarkılara söz şiirlere mısra olmuş; sevginin, lezzetin ve hayallerin ev sahibi üç isim... Bu adın içinde geçtiği bir yerin "ortalama" olması bile düşünülemezdi. Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı da adına yakışır bir şekilde hep daha iyisini hayal ediyor ve daha iyisini sunuyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 00:00
Thursday
12:00 - 00:00
Friday
12:00 - 00:00
Saturday
12:00 - 00:00
Sunday
12:00 - 00:00
Monday
12:00 - 00:00
Tuesday
12:00 - 00:00
Wednesday
12:00 - 00:00

Adres

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı
Münir Nurettin Selçuk Cad. No: No:62
34840 Kalamış/İstanbul

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Ayvalık'ın incisi Cunda adasının biraz açığında barbun peşinde Kemal Kaptan... Mis gibi Ege havasını içine çekip sevgiyle, aşkla yapıyor işini. Barbunlar ve daha niceleriyle kıyıya döndüğünde "hemen yetiştirin" diyor balıkları teslim ettiği arkadaşlarına. O gün tutulan balık aynı günün akşamında Kalamış kıyılarındaki bir lezzet mekanına varıyor: Cundalı Ayvalık Balıkçısı'na. Cundalı Ayvalık Balıkçısı'nda Ayvalık'tan gelen taze balıklar aynı gün sunuluyor lezzet düşkünlerine... Böyle olunca da Ege'nin güzelliğini, Ayvalık'ın lezzetini, Cunda'nın atmosferini içine çekmemek oldukça güç oluyor. Hem de İstanbul'un ortasında, ne büyük keyif! Sadece balıklar değil otlar da Ege'den, yağlar ve pek çok tat da... Ansızın kabak çiçeği dolması ile karşılaşmak da yine burada mümkün. Hüseyin Erdoğmuş'un özel ilgisiyle daha da renklenen bu özel mekan, mezeleri, ara sıcakları, çeşit çeşit balığıyla Ege ve deniz aşıklarının vazgeçilmez adresi olacak.

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı hakkında 8 değerlendirme

Mükemmel
5.1/6
8 değerlendirme
Lezzet:Lezzetli
Gürültü:Ortalama
Servis hızı:İyi
Fiyat / performans:Makul
Ortam:Eğlenceli
Servis:Çok iyi
"Mükemmel"
6/6
zeynep s.bir yıl önce · 2 değerlendirme

Erkek arkadaşımla daima gitmekten keyif aldığımız bu mekanın en önemli özelliği, gerek işletmeci gerekse personel tarafından verilen hizmetin oldukça sıcak, samimi ve aynı zamanda ölçülü olması. Yiyecekler,fiyatlar ve ortam kesinlikle bu tutum sonucunda gayet memnuniyet verici. Herkese tavsiye ederim.

"Mükemmel"
6/6
V.Gunes A.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Çok güzel, sıcak bir mekan. Yemekleri lezzetli, servisi kaliteli, personeli kibar. Arka bahçesinde de, Kalamış cadde tarafına bakan kısmında da oturdum, iki alan da gayet keyifli. Herkese tavsiye ederim.

"Mükemmel"
6/6
Arzu S.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Hersey cok guzeldi. Mezeler cok lezzetli ve fiyatlar cok uygun. Calisanlar cok ilgili servisleri hizli. Kalabalik bi grup olarak gittik herkes masadan son derece mutlu ve memnun kalkti.