Abdülkadir Restaurant

BakırköyTürk, Orta Doğu$$$$
Çok Güzel
4.3/6
6 değerlendirme
Abdülkadir Restaurant İstanbul image 1
Abdülkadir Restaurant İstanbul image 2
Abdülkadir Restaurant İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Abdülkadir Restaurant hakkında

Kastamonu, Osmanlı ve Türk mutfağı klasiklerini bir arada sunan, açıldığı 2010 yılından bu yana kendine has bir müdavim kitlesi oluşturan ve ünü günden güne yayılan bir mekan. Abdülkadir Restaurant, ünlü gurmelerden tam puan alan lezzetleri ve başta nefis et döneri olmak üzere klasikleşen lezzetleriyle karşınızda.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 22:30
Monday
08:00 - 22:30
Tuesday
08:00 - 22:30
Wednesday
08:00 - 22:30
Thursday
08:00 - 22:30
Friday
08:00 - 22:30
Saturday
08:00 - 22:30
Sunday
08:00 - 22:30

Adres

Abdülkadir Restaurant
Cevizlik Mh. İstanbul Cd No:No: 30/A
341409 Bakırköy/İstanbul

Abdülkadir Restaurant hakkında 6 değerlendirme

Çok Güzel
4.3/6
6 değerlendirme
Ortam:Canlı
Fiyat / performans:Uygun fiyatlı
Gürültü:Ortalama
Servis:İyi
Lezzet:Nefis
Servis hızı:Çok i̇yi
"Harika"
5/6
Mithat K.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Yıllar önceki lezzet kalitesini bozmaması en önemli artısı. Özbek pilavını özellikle tavsiye ederim. Elbette bu pilavı dana kavurma ile yemeniz şartı ile. Keza kavurma on numara diyebilirim. Döneri için İstanbul'daki ilk on döner arasına girer ancak daha iyileri var. Sulu yemekleri için ise gene on üzerinden 7,5 rahatlıkla verilir. Temizlik konusunda ehveni şer denilebilir ve daha temiz olması beklenir. Personel yaklaşımı da hiç fena sayılmaz ancak özel bir ilgi beklenilmesin keza genelde kalabalık olduğundan personel çok meşgul oluyor. Bu güne kadar 7-8 defa gittiğim bu mekana fırsat bulduğumda elbette tekrar gideceğim.

"Mükemmel"
6/6
MİTHAT B.2 yıl önce · 1 değerlendirme

temiz ve nezih bir mekan. içeriye girer girmez sizi karşılayan mutfak ekibi ve çalışan arkadaşlar güleryüzlü. bir mekanın temizliği kalitesini gösterir. lavabolar temiz ve düzenli. yemeklerde kullanılan etler çok başarılıydı. yumuşak ve güzel marine edilmiş oldukları belliydi. bizim gittiğimiz gün pilav biraz diri kalmıştı, muhtemelen ramazan yoğunluğundandır. tatlılar muhteşemdi.. tebrikler

"Harika"
5/6
Alper K.2 yıl önce · 2 değerlendirme

Kastamonu ev yemekleri için eşim ve kızım ile gittik, iftar vakti aşırı yoğun olmalarına rağmen Güler yüzlü personel, kaliteli hizmet , lezzetli yemekler, tavsiye ederim,

Abdülkadir Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

İşletme sahibi Abdulkadır İmamvekilioğlu 21 Ocak 1959 yılında Kastamonu'da doğdu. 1985 yılında baba mesleği olan manifaturacılıkla ticaret hayatına atıldı.25 sene Kastamonu ve İstanbul'da tekstil işiyle uğraştıktan sonra 2010 yılında hem hobisi hem de hayranı olduğu Kastamonu ve Osmanlı mutfağını tanıtmak için, ailesinden gelen damak zevkine de güvenerek en sonunda kendi adını verdiği Abdülkadir Restaurant’ı kurmaya karar verdi. Restaurantı kurmadan önce yaptığı araştırmaları bir bir uygulayan Adülkadir İmamvekilioğlu, 2 Ocak 2010 tarihinden itibaren misafirlerine hizmet vermeye başladı. Lokantada asırlık tekniklerle harmanlanan et döner, Osmanlı mutfağının zengin çeşitleri ve Kastamonu mutfağının eşsiz lezzetleri bulunuyor. Hedefi Kastamonu mutfağını yaşatıp herkese tanıtmak, Osmanlı mutfağını unutturmamak ve gerçek et döneri sevenleriyle buluşturmak. Ünlu gurmelerden tam puan alan Abdülkadir Restaurant’ta sizler de lezzet sofrasına kurulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.