Bebek Balıkçı Pendik Marina

Mükemmel
4.5/6
2 değerlendirme
Bebek Balıkçı Pendik Marina İstanbul image 1
Bebek Balıkçı Pendik Marina İstanbul image 2
Bebek Balıkçı Pendik Marina İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Bebek Balıkçı Pendik Marina hakkında

20 yıllık bir tecrübenin hayata geçirdiği, deniz ürünleri ve taptaze balıklarla lezzet üstünlüğünü ortaya koyan marka mekan Bebek Balıkçısı, Pendik Marintürk şubesiyle lezzetseverlerin karşısında! Dostlarınızla nefis bir balık sofrasının tadını çıkarmak istiyorsanız adresiniz belli.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 00:00
Sunday
10:00 - 00:00
Monday
10:00 - 00:00
Tuesday
10:00 - 00:00
Wednesday
10:00 - 00:00
Thursday
10:00 - 00:00
Friday
10:00 - 00:00
Saturday
10:00 - 00:00

Adres

Bebek Balıkçı Pendik Marina
Batı Mah., Sahil Yolu Cad., MarinTürk İstanbul City Port A Blok, No:No:7-8
34890 Pendik/İstanbul

Bebek Balıkçı Pendik Marina hakkında 2 değerlendirme

Mükemmel
2 Reviews
"Harika"
5/6
Nabi A.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Mezeleri güzel, balıkları çok lezzetli idi. Tatlıları biraz zayıf ve yavandı. Ama çalışanlar son derece kibar ve saygılıydılar. Kesinlikle tekrar gitmeyi arzu edeceğim bir mekan... Hafta arası ve iş çıkış saati olduğu için ortam doğal olarak zayıftı.

"İyi"
4/6
Pinar E.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Garsonlar gayet ilgili olsalar da kendi istedikleri masayı vermek konusunda fazla ısrarcılar. Dışarı da masa istemiş olmama rağmen içeride ağırlamak istediler. müzik de akşam boyunca hiç yoktu

Bebek Balıkçı Pendik Marina, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

1998 yılında tecrübeli işletmeci Ertuğrul Karabulut, Bay Balıkçı Restaurant'ı devrederek, Yeni Bebek Restaurant adıyla hizmet veren yerde, M.Ali Demirci ile deneyimlerini birleştirip Bebek Balıkçı'sını açtı. Açıldığı 1998 yılından bu güne, Bebek Balıkçısı'nda hijyen, servis, kalite ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde taviz verilmedi. Bugün Bebek Balıkçısı, farklı şubeleriyle lezzetini ve tecrübesini ortaya koymayı sürdürüyor. Pendik Marintürk şubesi, bu kaliteyi sunan en hoş şubelerden biri. Mekanda kullanılan ve özenle seçilen malzemeler müşteri memnuniyeti için tamemen yenilendi. Ekmekler özel olarak Bolu'dan organik üretim olarak geliyor sonra servise sunuluyor. Ve diger önemli özellik olarak tüm sebze, meyveler Environne marka organik yıkama suyu ile yıkanıyor ve sonra servis ediliyor. Spesiyallerden bazıları melissa soslu patlıcan salatası, maydanoz salatası, şevketi bostan kökü, ıspanak salatası... Sıcak mezeler arasında kalamar tava ve ızgara, balık köfte, okyanus lokumu vebalık çeşitleri...Restaurantın favorisi ise kuşkusuz tuzda balık.Bebek Balıkçısı'nda kapanışı mutlaka ayva tatlısı, ekmek kadayıfı, kabak tatlısı ve lezzeti başka yerde olmayan çikolatalı sufle ile yapmanız tavsiye ediliyor.