By Esat Balık Restaurant

Mükemmel
5.3/6
4 değerlendirme
By Esat Balık Restaurant İstanbul image 1
By Esat Balık Restaurant İstanbul image 2
By Esat Balık Restaurant İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

By Esat Balık Restaurant hakkında

Siz sandalyelerinizde oturmuş balıklarınızı tadarken, By Esat sizi denizin en uçsuz bucaksız yerlerinde ufak bir seyahate çıkarıyor. Çok uzakta değil, İstanbul'un denizle kol kola girmiş semti Kalamış'ta eşsiz bir balık restoranında lezzet yolcuğuna çıkacaksınız!

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 12:00
Wednesday
12:00 - 01:00
Thursday
12:00 - 01:00
Friday
12:00 - 01:00
Saturday
12:00 - 01:00
Sunday
12:00 - 01:00
Monday
12:00 - 01:00
Tuesday
12:00 - 01:00

Adres

By Esat Balık Restaurant
Kalamış Münir Nurettin Selçuk Cad, No:No:43
34710 Kalamış/İstanbul

By Esat Balık Restaurant hakkında 4 değerlendirme

Mükemmel
4 Reviews
"İyi"
4/6
Can K.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Restaurant güzel, ambiyans hoş, servis güler yüzlü, Cunda mutfağını örnek alan soğuk ve sıcak mezeler sıradan, Kapalı ve açık olmak üzere 2 bölümü var, açık bölümün pencereleri ve üstü yazın açılıyor, rezervasyon alırken sigara içiyor muyuz diye sormadılar ve bizi yazları açık olan bölüme aldılar. Yazları açık olan bölüm kışları her bir tarafı kapalı ama, sigara içmek serbest, sigara içmeyen biriyseniz hele benim gibi yakın zamanda sigara yüzünden bir böbreğinizi kaybettiyseniz vay halinize. Lokalizasyon, dekorasyon vb ölçütleri dikkate alırsak, mekan kaliteli ve fiyat/kalite dengesi de uygun. balık yemedik ama 4-5 çeşit ara sıcak, 6*7 çeşit soğuk meze aldık, 1 şişe beyaz şarap, 1er şişe 35lik ve 20lik yeni seri rakı, hesap 720 TL. mekana ve içtiklerimize göre çok değil, yediklerimize göre çok. bir daha gider miyim, belki...

"Mükemmel"
6/6
Timur Ç.2 yıl önce · 1 değerlendirme

İlk kez gittiğimiz bir restoran. Niye daha önce gitmemişiz diye eşim ve ben kendimizi suçluyoruz. Hizmet mükemmel, ambiyans mükemmel, lezzet mükemmel, bütün bunların üzerine fiat çok normal. Hararetle tavsiye ederiz.

"Mükemmel"
6/6
Simge A.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Dogumgunumu sayenizde cok guzel gecirdim. Atmosfer, hizmet ve sicakkanli personeliniz icin tesekkur ederim. Fiyat-fayda iliskisi cok iyi. By Esat'i herkese tavsiye ederim; ben gitmeye devam edecegim:) Tesekkurler!!!

By Esat Balık Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

‘’KALAMIŞTAN BİR TATLI HUZUR ALMAK İSTEYENLERİN TEK ADRESİ’’Restaurant işletmelerinin mutfağından gelerek başarılı işletmelerde 25 yıllık işletmecilik deneyimi ve engin tecrübesi ile mesleğine gönül veren biri olarak 2013 yılında kendi adını taşıyan By Esat balık restaurantını hizmetinize sunmuştur.Siz değerli konuklarımızın memnuniyetini ön planda tutup en kaliteli en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. İş,sanat ve spor dünyasından pek çok seçkin konukları ağırlayan By Esat balık Marin dekorasyonun yeşilliklerle buluştuğu huzur verici atmosferi ve profesyonel kadrosu ile kendinizi Ege’de hissedebilirsiniz.(Ege’de balıkhaneden deniz kabuklarını Lapseki'den birinci elden temin ediliyor.) Mevsimin en taze balıkları,zengin meze çeşitleri ,ot çeşitleri ile Ege mutfağının nostaljisini yaşatmaktadır.