Divine Brasserie and Jazz Club

NişantaşıDünya Mutfağı, İçecekler$$$$
Çok Güzel
4.0/6
1 değerlendirme
Divine Brasserie and Jazz Club İstanbul image 1
Divine Brasserie and Jazz Club İstanbul image 2
Divine Brasserie and Jazz Club İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Divine Brasserie and Jazz Club hakkında

Adı "tanrısal" anlamına gelse de Nişantaşı'nda "hayata dair" güzelliklerin, kahkahaların ve lezzetlerin buluşma noktası... "Club" kısmıyla müziğe, "brasserie" kısmıyla lezzete doymanızı sağlayan Divine Brasserie & Jazz Club; yüzünüzde yeni bir gülümseme için sizleri bekliyor.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 09:00
Wednesday
09:00 - 02:00
Thursday
09:00 - 02:00
Friday
09:00 - 02:00
Saturday
09:00 - 02:00
Sunday
09:00 - 02:00
Monday
09:00 - 02:00
Tuesday
09:00 - 02:00

Adres

Divine Brasserie and Jazz Club
Teşvikiye Mah., Ihlamur Yolu Sokak, Sokullu Apt., Nişantaşı No:34/B
34365 Nişantaşı/İstanbul

Divine Brasserie and Jazz Club hakkında 1 değerlendirme

Çok Güzel
1 Reviews
"İyi"
4/6
Natalia K.2 yıl önce · 1 değerlendirme

The food was amazing and the service was good, but they have a "no-smoking" sign right to which they have a table with an ashtray. And it is right by the entrance to the restaurant, so we had to sit in a disgusting cigarette smell as our table was right by the door. And when we choosing a table, I asked a few times that we are nowhere close to the smoking area. But if you are not disturbed by smoking, the food is definitely worth trying.

Divine Brasserie and Jazz Club, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Nişantaşı’nda mahallenin “bizim yer” dediği sıcacık bir mekan Divine Brasserie & Jazz Club. Adı her ne kadar “tanrısal” anlamına gelse de “hayata dair bir yer burası” diyor sahipleri. İç alanı dış alanla el ele tutuşturan tamamen açılan pencere ve kapıları, önündeki avlusu ve parkıyla şehirle iç içe bir bahçe hissini yaratıyor. Daha ilk adımınızı atar atmaz sizi sarıp sarmalayan bir yapıya sahip… Mekanın hem canlı performanslar için dizayn edilmiş özel “club” alanı hem de nefis tatlarla tanışmanızı sağlayacak “brasserie” alanı mevcut. Dünya mutfağından seçme tatlar arasında pizzalar, makarnalar, et çeşitleri, krepler ve sandviçler başı çekiyor. Kahvaltının da hatrı sayılır bir takipçi kitlesi edindiğini hatırlatalım. Eğer sizler de Divine Brasserie & Jazz Club’da kendinize ait bir masaya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu yaptırmak.