Efruz Restaurant

BeyoğluYeme ve İçme$$$$
Benzersiz
5.8/6
6 değerlendirme
Bu Restoran Kapandı.
Merak etmeyin -daha binlerce denemeye değer restoranımız var.
Tüm Restoranları Keşfet
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Efruz Restaurant hakkında

Ünlü gazeteci ve belgeselci Serdar Akinan'ın Sıraselviler'de sizlere sunduğu, hoş manzarası ve enfes lezzetleriyle İstanbul'un içinden rüya gibi bir yere açılan bir kapı görevi gören Efruz Meyhane; dostlarınızla farklı bir deneyim yaşamanız için karşınıza çıkıyor. Akinan'ın gezilerinden edindiği ve belleğine kattığı en nefis lezzetler, başta Ege kokan tatlar olmak üzere sofralarınıza sunuluyor.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 12:00
Monday
12:00 - 00:00
Tuesday
12:00 - 00:00
Wednesday
12:00 - 00:00
Thursday
12:00 - 00:00
Friday
12:00 - 00:00
Saturday
12:00 - 00:00
Sunday
10:00 - 13:00

Adres

Efruz Restaurant
Billurcu Çıkmazı No:No:1
34660 Beyoğlu/İstanbul

Efruz Restaurant hakkında 6 değerlendirme

Benzersiz
6 Reviews
"Mükemmel"
6/6
Mert U.2 yıl önce · 9 değerlendirme

Lezzet, ilgi, ortam ve tabiki manzara müthiş. Mutlaka tekrar gideceğiz

"Mükemmel"
6/6
Yasemin S.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Mekan tasarımı çok iyi, yiyecek içecek takımları çok iyi, fasıl çok iyi, yemekler çok iyi, fiyat çok makul. Camlı bölme kışın çok gürültülü oluyor müşterilerden dolayı. Karşılama ağırlama çok sıcak ve çok iyi...

"Mükemmel"
6/6
Atilla A.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Efruzda çok beğendim ve Efruzda yemek yemenin bir ayrıcalık olduğunu söyleyebilirim. Panaromik İstanbul manzaraları ve son derece kaliteli yapılan fasıl eşliğinde ve ilgili-güleryüzlü bir hizmetle yöresel lezzetleri tatmak gerçekten çok hoştu. Başta mekan sahibi Serdar Akinan olmak üzere emeği geçen her kademedeki çalışanlara hem çok teşekkürler ediyor, hem de bu çaba ve özverilerinden dolayı onları yürekten kutluyor, Efruzu herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Efruz Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Farsça'da "aydınlık veren bir güzellik" anlamını taşıyan büyülü kelime Efruz, stresli bir günün içinde ferah bir yaşam anı yakalamak isteyen herkesin ışığı haline gelen özel bir yere ödünç verdi bu sefer adını. Mekanın ardındaki ünlü isim gazeteci ve belgeselci Serdar Akinan, bakın Efruz Meyhane'den nasıl bahsediyor: "Efruz, Farsça'da aydınlık veren güzellik; bizim için ise İstanbul’un tam kalbinde boğazın o kadim güzelliğine hakim, lezzet dolu bir deneyim yeri. Bir gazeteci ve belgeselci olarak bugüne kadar gezdiğim, gördüğüm, tattığım ve etkilendiğim lezzetleri Efruz’da bir araya getirdik. Meslek icabı bulunduğum coğrafyalar bıçak sırtı olduğu kadar mutfaklarıyla da damaklarımda unutulmaz izler bıraktı. Antep, Halep, Antakya, Beyrut ve tabii ki her daim Ege… Boğaz'ın en taze deniz mahsülleri ile Ege’nin efsunlu otlarının doğunun ıtırlı baharlarıyla harmanlandığı Efruz gecelerinde ve haftasonları bir efsane haline gelen "Çifttlik" kahvaltılarında buluşmak üzere…" Eğer sizler de Efruz Meyhane'de kendinize ait bir sofraya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo'dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.