F.Erdilli Gourmet Slow Food

YeniköyDünya Mutfağı$$$$
Güzel
3.3/6
3 değerlendirme
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Bu restoran artık Quandoo ile online rezerve edilemiyor
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Cachi Lokanta Adahan

Beyoğlu
5.5/616
Cachi Lokanta Adahan

La Mancha

Kuruçesme
5.5/68
La Mancha

F.Erdilli Gourmet Slow Food hakkında

İstanbul Boğaz hattının efsanelerinden Fevzi Erdilli, kendi adını verdiği “Gourmet Slow Food” restoranını açtığında her zaman yaptığı gibi oyunun kurallarını değiştirdi. Ekolojik tarım yapan ve hayvan yetiştiren çiftliklerden ürün sağlayan mekan “Slow Food” konseptiyle Yeniköy’e damgasını vurdu. Eğer hala F. Erdilli Gourmet Slow Food ile tanışmadıysanız randevunuzu daha fazla ertelemeyin!

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 21:00
Sunday
08:00 - 21:00
Monday
08:00 - 21:00
Tuesday
08:00 - 21:00
Wednesday
08:00 - 21:00
Thursday
08:00 - 21:00
Friday
08:00 - 21:00
Saturday
08:00 - 21:00

Adres

F.Erdilli Gourmet Slow Food
Köybaşı Cad. No:No:145
34460 Yeniköy/İstanbul

F.Erdilli Gourmet Slow Food hakkında 3 değerlendirme

Güzel
3.3/6
3 değerlendirme
Ortam:Canlı
Fiyat / performans:Makul
Gürültü:Sakin
Servis hızı:Çok i̇yi
Lezzet:Nefis
Servis:Çok iyi
"İyi"
4/6
İlknur E.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Yemek kalitesi iyi, dekorasyon açısından çok iyi değil, özellikle duvarlardaki tablolar kebapçıya girmiş havası veriyor, personel güleryüzlü, fakat rezervasyon yaparken istediğiniz masayı ayıramayacaklarını ifade ettiler telefonda, cam kenarı bir masa ayırmalarını rica ettiğimde bunu yapmadıklarını ancak erken gider isem istediğim masaya oturabileceğimi söylediler, o zaman rezervasyon yapmanın ne anlamı kaldı diye düşündüm ben de... bunun dışında fiyat-kalite dengesi iyi, yani gidilebilir, bu arada manzara harika...

"Harika"
5/6
(deleted) X.2 yıl önce · 1 değerlendirme

keyifliydi tekrar giderim calisanlar son derece ilgiliydi manzara zaten superdi

F.Erdilli Gourmet Slow Food, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

F. Erdilli Gourmet Slow Food’un temellerinde 14 yaşında Sivas’tan İstanbul’a gelip lokantalarda çalışmaya başlayan Fevzi Erdilli’nin başarı hikayesi yatıyor. Çok çalışıp işletmeciliğe kadar gelen; bununla kalmayıp yıllar boyu yepyeni konseptlerle misafirlerini tanıştıran vizyonu, Tarabya’daki ilk piyano çalınan balık restoranlarından geçmiş dönemde pek tanınmayan İspanyol mutfağının spesiyallerini sunmaya dek bambaşka dünyaların kapılarını sevenlerine açtı. Yeniköy sahilinde şarküteri çeşitlerinden av etine kadar geniş bir skalada lezzet sunan F. Erdilli Gourmet Slow Food, piyano tınılarıyla renklenen eşsiz bir kahvaltı tecrübesinden av etleriyle bezeli ya da deniz ürünleriyle süslü rafine tabaklara kadar yemeğin en güzel formlarına ev sahipliği yapıyor. Konsepti gereği ekolojik ürünler kullanan mekanın taptaze ürünleri ekolojik tarımla uğraşan ve doğal besicilik yapan çiftliklerden geliyor. Hala F. Erdilli Gourmet Slow Food’la tanışmadıysanız randevunuzu geciktirmeyin.