Hacıbaşar Ataşehir

AtaşehirTürk$$$$
Çok Güzel
4.0/6
1 değerlendirme
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Bu restoran artık Quandoo ile online rezerve edilemiyor
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Develi Kalamış

Kalamış
4.6/660
Develi Kalamış

Develi Ataşehir

Ataşehir
4.1/648
Develi Ataşehir

Hacıbaşar Ataşehir hakkında

Ataşehirli Hacıbaşar müptelaları, en yakınlarındaki Kozyatağı şubesine sığmaz olunca Başar kardeşler çareyi Ataşehir'de yeni bir şube açmakta bulur. Lezzet efsanesi Hacıbaşar, damağınıza layık tadlarıyla Ataşehir'de, Güneydoğu mutfağının en çarpıcı lezzetleriyle sevenlerini buluşturuyor.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 11:00
Tuesday
11:00 - 22:00
Wednesday
11:00 - 22:00
Thursday
11:00 - 22:00
Friday
11:00 - 22:00
Saturday
11:00 - 22:00
Sunday
11:00 - 22:00
Monday
11:00 - 22:00

Adres

Hacıbaşar Ataşehir
Vedat Günyol Cad. No:No:24
34758 Ataşehir/İstanbul

Menüden Seçtiklerimiz

773B4AFD-52CE-446B-BEA0-A90E22E34874

Fix Menü

Fix Menü 3

SOĞUK BAŞLANGIÇLAR(Haydari Antep Ezme,Patlıcan Salata,Çiğ köfte), SALATALAR(Günün Salatası), SICAK BAŞLANGIÇLAR(Günün Çorbası,İçli Köfte,Fındık Lahmacun), ANA YEMEK(Kuzu Şiş, Urfa, Tavuk Pirzola, Döner---Karışık 1 PORSİYON---, TATLI(Karışık), İÇECEKLER(Litrelik meşrubat seçmeli Cola, Fanta, Ayran, Sprite,Su, Çay)
60,00 ₺

Fix Menü 2

SOĞUK BAŞLANGIÇLAR(Haydari,Antep Ezme), SALATALAR(Günün Salatası), SICAK BAŞLANGIÇLAR(Günün Çorbası, İçli Köfte), ANA YEMEK(Adana, DÖNER, Tavuk Şiş---Karışık 1 PORSİYON, TATLI(Karışık), İÇECEKLER(Seçmeli Litrelik Meşrubat Cola, Fanta, Ayran, Sprite,Su, Çay)
50,00 ₺

Fix Menü 1

SOĞUK BAŞLANGIÇLAR(Haydari), SALATALAR(Günün Salatası), SICAK BAŞLANGIÇLAR(Günün Çorbası), ANA YEMEK(Adana, Döner, Tavuk Şiş, ---Karışık 1 PORSİYON---), TATLI(Karışık) , İÇECEKLER (Litrelik meşrubat---Seçmeli Cola, Fanta, Ayran, Sprite,Su,Çay---)
40,00 ₺

Hacıbaşar Ataşehir, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Hacı Sururi Başar, kardeşleriyle birlikte 1955 yılında Yayla Kebap adıyla uzun bir lezzet yolculuğuna çıktı. Van'da çıkılan bu ilk yolculuk, önce şehir halkının ardından şehrin ileri gelenlerinin büyük beğenisiyle yıllarca sürdü. Kebapların ünü şehrin sınırlarını aşmaya başlayınca, yolun ucu Türkiye'nin kalbi İstanbul'a çıkıverdi. 1989 yılında Kozyatağı'nda açılan ilk "Hacıbaşar" şubesiyle Hacı Sururi Başar'ın elinden çıkma Güneydoğu mutfağı lezzetleri, bir efsanenin temeli haline geldi. Bugün yolculuğu 60 yılı bulan bu büyük lezzet yürüyüşünde bayrağı Hacı Sururi'nin oğulları Selim, Yavuz ve Fatih Başar en iyi şekilde taşımaya devam ediyor. Kendi yöresinden gelen tatları İstanbul'da orijinaline en yakın şekliyle servis edilen bu lezzet ustasında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu mutfağının tadı damağınıza layık lezzetlerini zekle tüketecek, kahvaltıdan akşam yemeğine hemen her öğünde yolunuzu Hacıbaşar'a düşürdüğünüzü farkedeceksiniz. Quandoo aracılığıyla artık Hacıbaşar'ın tüm şubelerinde rezervasyon yaptırabilir, bu lezzet efsanesinin tadına sizi bekleyecek masanızın konforunda rahatlıkla varabilirsiniz.

Hacıbaşar Ataşehir hakkında 1 değerlendirme

Çok Güzel
1 Reviews
"İyi"
4/6
Murat N.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Alakanız için teşekkürler. İçli köfte gayet kıvamında idi salatada tazelik dikkat çekiciydi.. Ana yemek konusunda 7 kişi için az sayılır ve aman aman bir lezzeti yoktu. Tatlılar gayet başarılıydı. Çayınız tadı çok iyi değildi daha da iyileştirilebilir. PerdePilavı yerine Prinçli olarak Özbek Pilavı veya Bulgurla yapılan farklı bir pilav sunulabilir.