Haskral Hatay Sofrası Fatih

Mükemmel
5.2/6
5 değerlendirme
Haskral Hatay Sofrası Fatih İstanbul image 1
Haskral Hatay Sofrası Fatih İstanbul image 2
Haskral Hatay Sofrası Fatih İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Haskral Hatay Sofrası Fatih hakkında

"Kalite asla bir tesadüf değil, akıllı bir gayretin sonucudur." 30 yıllık bir tecrübenin, çabanın ve başarının lezzet dolu sofralara dönüştüğü mekan Haskral Hatay Sofrası'nda damağınızda kayan tatların yüzünüze bıraktığı gülümseme bir tesadüf değil. İstanbul'un adından en çok söz ettiren mekanlarından Haskral Hatay Sofrası, size muhteşem bir deneyimin kapılarını aralamanın mutluluğunu yaşıyor.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 10:30
Friday
10:30 - 23:45
Saturday
10:30 - 23:45
Sunday
10:30 - 23:45
Monday
10:30 - 23:45
Tuesday
10:30 - 23:45
Wednesday
10:30 - 23:45
Thursday
10:30 - 23:45

Adres

Haskral Hatay Sofrası Fatih
İskenderpaşa Mah., Sofular Cad., Ragıb Bey Sok. No:No:25/A
34420 Fatih/İstanbul

Haskral Hatay Sofrası Fatih hakkında 5 değerlendirme

Mükemmel
5.2/6
5 değerlendirme
Servis hızı:İyi
Lezzet:Lezzetli
Fiyat / performans:Pahalı
Gürültü:Gürültülü
Servis:İyi
Ortam:Daha iyi olabilir
"Mükemmel"
6/6
Ömer Faruk G.2 yıl önce · 3 değerlendirme

Ramazanda da gayet profesyonel mezelerle doyuyorsunuz zaten. Kaliteden ödün vermeden gayet hızlı bir hizmet. Hatta o kadar kalabalıkta kendinizi özel hissediyorsunuz. Kahve içme fırsatı bile yakaladık. Bir çok yer yoğunluk çok fazla diyerek geçiştirirken burada söyledik ve hemen ikiletmeden geldi. Yine memnun kaldık. Teşekkürler..

"Mükemmel"
6/6
Ömer Faruk G.2 yıl önce · 3 değerlendirme

Yorumlarda olduğu gibi ben de çok memnun kaldım hem yemekleri çok güzeldi hem de hizmetleri çok güzeldi. Künefe yi mutlaka deneyin. Bir de humus çok hoştu.

"Harika"
5/6
Fahad A.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Great restaurant they are very helpful since the first minute we interred they brovide great food at the end they provide us with sweets and fruts I will come back again

Haskral Hatay Sofrası Fatih, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Hatay'ın eşsiz lezzetlerini, İstanbu'lun merkezinde tattıran, lezzetiyle Türkiye'nin dünya vizyonuna katkı sağlayan, kalitenin ve temizliğin öncüsü Haskral Hatay Sofrası bundan yıllar önce lezzet serüvenine başladı. 1986 yılında kurucusu Mesrur Kurt'un Haskral Hatay Sofrası'na gönül vererek başlattığı bu kalite ve lezzet akımı, onlarca yıllık tecrübe ve birikimle siz değerli misafirlerine hayatları boyunca akıllarında kalacak, yemekten zevk aldıracak eşsiz tatlar sunmak için yola çıktı. Politikadan, sanat ve spor dünyasından tanıdık simalarla her an karşılaşabileceğiniz Haskral Hatay Sofrası'nda nar ekşili soğan, kuru patlıcan dolması, abagannuç, bademli iç pilav, humus çeşitleri, içli köfte çeşitleri, paşa kebabı, vezir kebabı ve altı ezmeli özel olarak tavsiye edilen tatların başında geliyor. Eğer sizler de Haskral Hatay Sofrası'nda kendinize ait bir sofraya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo'dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.