Bu restoran artık Quandoo ile online rezerve edilemiyor
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:
Seven Hills Restaurant

Seven Hills Restaurant

Sultanahmet
Balık Restaurantları
3.3/67
Beluga Balık

Beluga Balık

Ataşehir
Balık Restaurantları
4.2/610

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı hakkında

Kalamış... Ayvalık... Cunda... Ege'nin ve Marmara'nın kıyılarına kurulu, adları şarkılara söz şiirlere mısra olmuş; sevginin, lezzetin ve hayallerin ev sahibi üç isim... Bu adın içinde geçtiği bir yerin "ortalama" olması bile düşünülemezdi. Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı da adına yakışır bir şekilde hep daha iyisini hayal ediyor ve daha iyisini sunuyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 00:00
Pazar
12:00 - 00:00
Pazartesi
12:00 - 00:00
Salı
12:00 - 00:00
Çarşamba
12:00 - 00:00
Perşembe
12:00 - 00:00
Cuma
12:00 - 00:00
Cumartesi
12:00 - 00:00

Adres

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı
Münir Nurettin Selçuk Cad. No: No:62
34840 Kalamış/İstanbul

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Ayvalık'ın incisi Cunda adasının biraz açığında barbun peşinde Kemal Kaptan... Mis gibi Ege havasını içine çekip sevgiyle, aşkla yapıyor işini. Barbunlar ve daha niceleriyle kıyıya döndüğünde "hemen yetiştirin" diyor balıkları teslim ettiği arkadaşlarına. O gün tutulan balık aynı günün akşamında Kalamış kıyılarındaki bir lezzet mekanına varıyor: Cundalı Ayvalık Balıkçısı'na. Cundalı Ayvalık Balıkçısı'nda Ayvalık'tan gelen taze balıklar aynı gün sunuluyor lezzet düşkünlerine... Böyle olunca da Ege'nin güzelliğini, Ayvalık'ın lezzetini, Cunda'nın atmosferini içine çekmemek oldukça güç oluyor. Hem de İstanbul'un ortasında, ne büyük keyif! Sadece balıklar değil otlar da Ege'den, yağlar ve pek çok tat da... Ansızın kabak çiçeği dolması ile karşılaşmak da yine burada mümkün. Hüseyin Erdoğmuş'un özel ilgisiyle daha da renklenen bu özel mekan, mezeleri, ara sıcakları, çeşit çeşit balığıyla Ege ve deniz aşıklarının vazgeçilmez adresi olacak.

Kalamış Cundalı Ayvalık Balıkçısı hakkında 8 değerlendirme

Mükemmel
5.1/6
8 değerlendirme
Fiyat / performans:Makul
Ortam:Eğlenceli
Servis:Çok iyi
Servis hızı:İyi
Gürültü:Ortalama
Lezzet:Lezzetli
Sıralama ölçütü:En yararlı
  • En yararlı
  • En yüksek oylanan
  • En yeni
"Mükemmel"6/6
zeynep s.bir yıl önce · 2 değerlendirme

Erkek arkadaşımla daima gitmekten keyif aldığımız bu mekanın en önemli özelliği, gerek işletmeci gerekse personel tarafından verilen hizmetin oldukça sıcak, samimi ve aynı zamanda ölçülü olması. Yiyecekler,fiyatlar ve ortam kesinlikle bu tutum sonucunda gayet memnuniyet verici. Herkese tavsiye ederim.

"Mükemmel"6/6
V.Gunes A.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Çok güzel, sıcak bir mekan. Yemekleri lezzetli, servisi kaliteli, personeli kibar. Arka bahçesinde de, Kalamış cadde tarafına bakan kısmında da oturdum, iki alan da gayet keyifli. Herkese tavsiye ederim.

"Mükemmel"6/6
Arzu S.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Hersey cok guzeldi. Mezeler cok lezzetli ve fiyatlar cok uygun. Calisanlar cok ilgili servisleri hizli. Kalabalik bi grup olarak gittik herkes masadan son derece mutlu ve memnun kalkti.

"Mükemmel"6/6
Erdal T.3 yıl önce · 1 değerlendirme

Devamli gittigimiz bir yer. Servis menu temizlik cok iyi. En onemli ozelligi abuk subuk fuzyon denemeleri yok hersey olmasi gerrktigi gibi

"Harika"5/6
evren a.2 yıl önce · 2 değerlendirme

bir bogaz balikcisini aratmayacak lezzette ve kalitede urunler. Ortam gayet elegan. Keyifli. Sakin. Mutlaka tavsiye ederim. Garsonlar belki biraz daha islerine konsantre olabilirler. Tesekkur ederim

"Ortalama"3/6
Demir M.4 yıl önce · 1 değerlendirme

Merhaba, Kalamış Cundalı'ya bu gelişim belki beşinci belki altıncı defadır. Daha önce geldiğim zamanlarda o kadar memnun kalmış idim ki, misafirlerimi çekinmeden Cundalı'da ağırlamaya karar vermiştim. Ancak bu defa gerek servisi , gerekse mezeleri beğenmediğimi açıkça söylemeliyim.

"Harika"5/6
Can E.3 yıl önce · 1 değerlendirme

Özellikle mezeleri lezzetli , servis aksamıyor, sigara içilebilen salonun ayrı olması da önemli , fiyatlar da normal .

"İyi"4/6
Ersin B.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Ambiyans ve yemekler gayet güzeldi. Bu çevrede kesinlikle tekrar gidebileceğim bir yer..