Yeditepe Gurme

MaltepeTürk$$$$
Çok Güzel
4.0/6
4 değerlendirme
Yeditepe Gurme İstanbul image 1
Yeditepe Gurme İstanbul image 2
Yeditepe Gurme İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Yeditepe Gurme hakkında

Metrelik kebabın doğduğu topraklar olarak gösterilen Adana’dan çıkıp gelen; İstanbullu konuklarını nefis lezzetlerle büyülemeyi başaran Adanalı Şenol Usta sizleri unutulmaz bir lezzet sofrasına davet ediyor. Metrelik kebaplarından nefis et çeşitlerine, mezelerinden tatlılarına kadar doya doya bir lezzet sofrasına kurulacağınız Adanalı Şenol Usta’nın işletmecisi; ünlü Lezgin Arslan.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 08:00
Sunday
08:00 - 01:00
Monday
09:00 - 01:00
Tuesday
09:00 - 01:00
Wednesday
09:00 - 01:00
Thursday
09:00 - 01:00
Friday
09:00 - 01:00
Saturday
09:00 - 01:00

Adres

Yeditepe Gurme
Fındıklı Mah., Kayışdağı Yolu, Gold Country, No:No:10
34844 Maltepe/İstanbul

Menüden Seçtiklerimiz

1C7EBA56-AA6F-4A1D-8ECB-DACE554D828B

Başlangıçlar

Şakşuka

Çiğköfte

Haydari

Fırsatı kaçırmadan yerinizi ayırtın!

Yeditepe Gurme, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

İklimiyle, doğal güzellikleriyle ama belki de en önemlisi nefis kebap sofralarıyla ülkenin en tanınan ve büyük şehirlerinden Adana; lezzet konusunda özel bir kategoriye sahip desek yanılmış olmayız. Hem kebapların hazırlanma şekli hem de yetiştirdiği ustalarla sadece kendi şehrinde değil diğer şehirlerde de bu lezzeti paylaşmaya çalışan işletmecilerin adresi öncelikli olarak İstanbul, Ankara gibi büyükşehirler oldu. Bu özel işletmecilerden biri kuşkusuz Adanalı Şenol Usta. Ünlü işletmecisi Ali Kolcuoğlu’nun vizyonu ve organizasyonuyla konuklarına lezzet sunan Adanalı Şenol Usta’da metrelik kebaplar ve nefis etler konuklarının kalbini fethediyor. Güler yüzlü hizmet ve titiz servis; nefis mezelerle başlayan ve tatlılarla son bulan bu şöleni benzersiz kılan diğer sebepler… Eğer sizler de Adanalı Şenol Usta’da kendinize ait bir sofraya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.

Yeditepe Gurme hakkında 4 değerlendirme

Çok Güzel
4 Reviews
"Harika"
5/6
Tolga R.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Garsonlar gayet ilgiliydi, mezeler lezzetliydi, etin lezzetine zaten diyecek bir şey yok.. bu mekanın manzarası çok güzel bir kere, hava güzel olduğunda adaları ve birçok yeri çok net bir şekilde görebiliyorsunuz, tavsiye ederim..

"Mükemmel"
6/6
Sercan V.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Çok güzel bir ortam callisanlar çok iyi ve yemekler On numara daha soynecek bir şey yok herkesin gidip yerinde denemesi lazim . . . . .

"Ortalama"
3/6
bircan g.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Restaurant genel görünümü iyi fakat masa temizliği ve tuvaletin dışarıda olması +çocuk oyun alanı bölümünün çok küçük tutulması eksi yönlerdi.Genel anlamda orta kalite sayılabilir diğer kolcuoğlu restaurantlarına göre biraz zayıf.Ve böyle bir mekanda maç yayını olması diğer olumsuz yönlerden biri bana göre.