Restoranlar
Izmir
Izmir
Konak
Köşebaşı Kordon

Köşebaşı Kordon

KonakKebap, Türk$$$$
Çok Güzel
3.7/6
3 değerlendirme
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Bu restoran artık Quandoo ile online rezerve edilemiyor

Köşebaşı Kordon hakkında

Alışılagelmiş "kebap restoranı" anlayışını yıkarak Türk mutfağında ve restoran sektöründe başka bir sayfa açan devrimci bir lezzet ustası, efsane... "Dünyanın en iyi 50 restoranından biri" olarak gösterilen Köşebaşı, İzmir'in en güzel yerlerinden Kordon'da ağzınıza layık lezzetlerle dolu bir sofra için sizleri bekliyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 00:00
Tuesday
11:00 - 00:00
Wednesday
11:00 - 00:00
Thursday
11:00 - 00:00
Friday
11:00 - 00:00
Saturday
11:00 - 00:00
Sunday
11:00 - 00:00
Monday
11:00 - 00:00

Adres

Köşebaşı Kordon
Atatürk Caddesi No:174/B
35220 Konak/Izmir

Menüden Seçtiklerimiz

1C7EBA56-AA6F-4A1D-8ECB-DACE554D828B

Başlangıçlar

Fındık Lahmacun

3,00 ₺

Babagannuşlu Kebap

9,00 ₺

İçli Köfte

4,50 ₺

Köşebaşı Kordon, Izmir hakkında daha fazla bilgi

"En iyi hammaddelerin özenle işlenmesi ve en iyi şekilde sunulması" olarak özetledikleri hizmet anlayışları, sofralarımıza sundukları nefis kebaplar, Adana ve Tarsus yöresi et yemekleri, sıcacık fırın ürünleri ve daha pek çok lezzetle damak sayfalarımıza altın harflerle işlenmiş vaziyette. Köşebaşı'nın Türk mutfağında ve kebapta açtığı bu bembeyaz sayfalar yalnızca bizlerin dikkatini çekiyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. "Conde Nast Traveler" dergisi tarafından "dünyanın en iyi 50 restoranından biri" olarak gçsterilen Köşebaşı, Time dergisi tarafından da "İstanbul'daki en iyi kebapçı" olarak tanıtılmıştır. Sayısız yabancı yayında lezzetlerinden övgüyle bahsedilirken Türk misafirleri kadar yabancı misafirlerinin de damaklarını şenlendirmeye devam ediyor. Hatta Hollanda, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve başta Dubai olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri'nde de yepyeni şubeleriyle konuklarının karşısına çıkmış vaziyette. İzmir'in can damarı Kordon'da 100 kişilik kapasiteyle hizmet veren Köşebaşı, iş yemekleri ve organizasyonlarda da sağladığı ek hizmetler ve sunduğu kaliteyle tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Köşebaşı Kordon hakkında 3 değerlendirme

Çok Güzel
3.7/6
3 değerlendirme
Fiyat / performans:Makul
Ortam:Mükemmel
Servis hızı:Çok i̇yi
Gürültü:Sakin
Lezzet:Lezzetli
Servis:Normal
"Ortalama"
3/6
haydar a.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Köşebaşı restorantına açıldığı günden beri gidiyoruz,herzaman hizmet ve yemekleriniz çok lezzetli .Tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza tavsiye ettik ve herzaman memnun kaldık .Mezeleriniz etleriniz mükemmel ,İzmirli olarak balık ilk tercihimiz olmasına karşın etin bukadar lezzetli olmasını sağladığınız için haftada birgün mutlaka 1.Kordonda sizdeydik taki geçen cuma başımıza gelen üzücü olaydan sonra.... Biz misafirlerimizle birlikte mükemmel bir yemek yedik herşey çok güzeldi,şikayetim şudurki sizler alalade bir restorant zinciri değilsiniz.Bizim hesabımıza bir şişe fazladan rakı yazılmış ,bizherzaman eşim ve arkadaşlarımızla ne yiyip , ne ödedğimizi çok iyi biliyoruz ve herzamanda iskonta yapıyorlar.Hesap çok yüksek geldi ,bende elime alıp hesabı inceledim bir şişe fazladan rakı vardı .Hemen garsonu çağırıp bununla ilgili bilgi almak istedim ,CEVAP SİZİN HESABINIZ yan masayla karışmış,benim yediklerim ve içtiklerim doğru siz bunu fazladan yazmışsınız dedim.Hesap ikere gitti ve geldi düzeldi . Bu olay bizi çok rahatsız etti ben hesabı hiçbirzaman kontürol etmem ,ama bundan sonra İZMİR 1. KORDON KÖŞEBAŞINDA hesaplar kontürol edilecektir.Bu algı beni rahatsız etti ,ilgilerinize arz ederim.Bu konuda uayarırsanız çok memnun olurum,şimdiden çok teşekkürler.....

"Harika"
5/6
SELİN Ç.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Mezeler vasat ama etler lezzetliydi. Ilgi üst düzeydi, tavsiye ederim.