Restoranlar
İstanbul
İstanbul
Suadiye
L'ange Patisserie & Cafe

L'ange Patisserie & Cafe

Çok Güzel
4.0/6
4 değerlendirme
Bu Restoran Kapandı.
Merak etmeyin -daha binlerce denemeye değer restoranımız var.
Tüm Restoranları Keşfet
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Cachi Lokanta Adahan

Beyoğlu
5.4/614
Cachi Lokanta Adahan

La Mancha

Kuruçesme
5.5/68
La Mancha

L'ange Patisserie & Cafe hakkında

Bağdat Caddesi'nde, alışılagelmiş tüm kalıpları ve lezzetleri kenara bırakan, hayallerinizdeki deneyimi sizlerle buluşturmaya uğraşan özel bir yer L'Ange Pattiserie... Sabahon erken saatlerinden gün boyu deneyimleyebileceğiniz lezzetlere kadar doğal ürünlerle hazırlanan enfes lezzetleri sizlerle karşılaştıran L'Ange Pattiserie'de unutulmaz bir zaman dilimine sizler de davetlisiniz.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 00:00
Thursday
09:00 - 00:00
Friday
09:00 - 00:00
Saturday
09:00 - 00:00
Sunday
09:00 - 00:00
Monday
09:00 - 00:00
Tuesday
09:00 - 00:00
Wednesday
09:00 - 00:00

Adres

L'ange Patisserie & Cafe
Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, No:No 448
34740 Suadiye/İstanbul

Menüden Seçtiklerimiz

1C7EBA56-AA6F-4A1D-8ECB-DACE554D828B

Başlangıçlar

Caprese

25,00 ₺

Carpaccio

40,00 ₺

Bruschetta

22,00 ₺

L'ange Patisserie & Cafe, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Doğal ürünlerden hazırlanan, sağlıklı pişirme yöntemleriyle yaratılan muhteşem lezzetleri, ahlaklı bir fiyatla ve gülümseyen bir hizmetle sunan L'Ange Pattiserie; damak lezzetlerini ve ruh hallerini emanet olarak aldığı misafirlerinin gününü güzelleştirdiğinde mutlu olabilen bir ekiple karşınıza çıkıyor.. Lezzetinde gülümsemenin, sunumun, kalitenin ve görgünün harmanlanmadığı özel mekan, ağzınızı tatlandırmak için sizlerin karşısına çıkıyor. Bu hayali güzel bir mekânda gerçeğe dönüştürmek için kollarını sıvayan ve ortaya L’Ange'ı çıkaran ekip, menüyi oluştururken de titiz davrandı. Misafirlerinin lezzet arayışlarını, bir parça nefes alma isteğini, muhabbet etme huzurunu en üst düzeyde sunmak isteyen mekan sunum estetiği, kalitesi, mutfak becerisi ve lezzet sentezleriyle unutulmaz tatları karşınıza çıkarıyor.

L'ange Patisserie & Cafe hakkında 4 değerlendirme

Çok Güzel
4 Reviews
"İyi"
4/6
zeynep s.bir yıl önce · 2 değerlendirme

Ortam, atmosfer, sunum,yemeklerin lezzeti ve kullandıkları malzemelerin kalitesi oldukça memnun edici. Ancak genel olarak servis hızı oldukça zayıftı. Sigara içilen ayrı bölümleri olan mekanların bu ayrı bölümler için ekstra servis elemanları bulundurmaları taraftarıyım. Sabah kahvaltıya gittiğim bu mekanda müşteri yoğunluğu fazla olmamasına rağmen 15 dak. servis elemanını kollamak durumunda kaldım çay ve peçete istemek için. Servis hızının çok yavaş olması ve müşteriyi takip etmemeleri dışında herşey mükemmeldi.

"Harika"
5/6
Alper A.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Kahvaltıda gelen peynirler, reçel ve zeytinler başarılı. Ortam biraz sessiz olduğunda kruvasanın çıtırtısını duymak mümkün, ekmeklerde leziz. İki kişi için bir kahvaltı tabağı ve tercihinize göre yumurta çeşidi çok aç değilseniz rahatlıkla yeterli geliyor.

"Harika"
5/6
Utku Doğan A.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Nezih rahat ve sakin bir yerdi uzak olması caddeye artı olarak bize yansıdı açıkcası . . . Güler yüzlü ve tatlı insanlar çalışıyorlardı . .