Özsar Steakhouse

TuzlaBiftek
Benzersiz
6.0/6
1 değerlendirme
Bu Restoran Kapandı.
Merak etmeyin -daha binlerce denemeye değer restoranımız var.
Tüm Restoranları Keşfet
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Sandzak Restaurant

Pendik
5.1/69
Sandzak Restaurant

İki Satır Steakhouse Viaport

Pendik
İki Satır Steakhouse Viaport

Özsar Steakhouse hakkında

1950’li yıllardan beri besicilik ve et işleriyle uğraşan uzman bir ailenin dünyaya yayılmaya başlayan lezzet markası Özsar, Tuzla Viaport’taki steakhouse konsepti özel mekanıyla karşınızda! Kuru yaşlandırma yöntemiyle özel olarak hazırlanan etlerden farklı marinasyon teknikleriyle hazırlanan lezzetlere; mergez sosis, carpaccio gibi özel başlangıçlar ve daha pek çok lezzet eşlik ediyor. Sizlere bu özel mekanda sevdiklerinizle gerçek bir et ziyafeti çekmek kalıyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 23:00
Sunday
08:30 - 23:00
Monday
08:30 - 23:00
Tuesday
08:30 - 23:00
Wednesday
08:30 - 23:00
Thursday
08:30 - 23:00
Friday
08:30 - 23:00
Saturday
08:30 - 23:00

Adres

Özsar Steakhouse
Viaport Marina, Cami Mahallesi, Şehitler Caddesi, No:No 17
34940 Tuzla/İstanbul

Özsar Steakhouse hakkında 1 değerlendirme

Benzersiz
1 Reviews
"Mükemmel"
6/6
sefer mehmet k.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Cok kibar ve profesyonel bir ortam var. Etleri lezzetli. istediginiz et eğer daha tam dinlenmemiş ise önermiyorlar. genel olarak servis kalitesi mekan güler yüz yaklaşım olarak çok iyi. Kesinlikle gidilmeli

Özsar Steakhouse, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Özsar, geleneksel Türk aile yapısının değerlerini markasının özünde barındırır ve üretimini bu değerleri gözeterek gerçekleştirir. Restoranlarının mimarisinde ve menüsünde aile ihtiyaçlarını ön planda tutmayı sürdürüyor. Steakhouse konseptiyle açtığı yepyeni restaurantları da işi 1950’li yıllardan beri et olan uzman bir ailenin tecrübesinin yansıması… Özsar’ın nesilden nesile geçen et uzmanlığı sayesinde bugün Özsar ‘da masalara ülkenin en nitelikli etleri servis ediliyor. Özsar Steakhouse’ta sıcak ve güler yüzlü hizmet misafirlerin kendilerini evlerinin rahatlığında ve dostlarının masasındaki kadar güvende hissetmelerini sağlıyor. Menüsündeki özel lezzetler arasında antrikot füme, mergez sosis, Meksika soslu biftek, kuzu madalyon, kuzu kafes, asado, t-bone steak gibi tatlar başı çekiyor. Hemen her lezzet damağınızda özel bir iz bırakıyor. Eğer sizler de Özsar Steakhouse’da kendinize ait bir sofraya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.