Rudolf Restaurant

KaraköyDünya Mutfağı$$$$
Mükemmel
5.0/6
1 değerlendirme
Bu Restoran Kapandı.
Merak etmeyin -daha binlerce denemeye değer restoranımız var.
Tüm Restoranları Keşfet
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Cachi Lokanta Adahan

Beyoğlu
5.5/616
Cachi Lokanta Adahan

La Mancha

Kuruçesme
5.5/68
La Mancha

Rudolf Restaurant hakkında

Karaköy’de yepyeni bir yeme-içme deneyimine hazır mısınız? Dünyaca ünlü şef Rudolf Van Nunen’in kendi adıyla açtığı yeni restorantı Rudolf, enfes menüsü ile rüyalarınıza girecek lezzetleri gerçeğe dönüştürüyor. 22 yıldır İstanbul’da yaşayan ünlü şefin dünya tatlarını Türk zevkine göre yeniden yorumladığı menüsü ve geniş kavı ile fine dining denince İstanbul’da akla gelen ilk yerler arasında bulunuyor. Yemeğin keyifli bir yolculuğa dönüştüğü Rudolf, mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerler arasında.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 07:00
Monday
07:00 - 00:00
Tuesday
07:00 - 00:00
Wednesday
07:00 - 00:00
Thursday
07:00 - 00:00
Friday
07:00 - 00:00
Saturday
07:00 - 00:00
Sunday
07:00 - 00:00

Adres

Rudolf Restaurant
Mueyyetzade Mah, Kemeraltı Cad, No:No:10
34420 Karaköy/İstanbul

Rudolf Restaurant hakkında 1 değerlendirme

Mükemmel
1 Reviews
"Harika"
5/6
ESİN Ç.2 yıl önce · 2 değerlendirme

Restaurant lokasyon olarak iyi bir konumda. Ortam ambiyansı oldukça başarılı.Servis elemanlarının ilgisi ve bilgisi gayet iyi. Şefimizin masamıza gelerek gösterdiği alaka bizi ziyadesiyle memnun etti. Sonuç olarak fiyatlar biraz yüksek olsa da gerçek bir fine dining restaurant

Rudolf Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Morgans Hotel Group’un İstanbul’daki en yeni oteli 10 Karaköy, A Morgans Original bünyesinde yer alan ve en büyük otellerin mutfaklarına yön vermiş olan ünlü şef Rodolf Van Nunen’in son eseri olan Rudolf, İstanbul yeme-içme camiasını en çok heyecanlandıran yerlerden bir tanesi. Ev yapımı ekmekler, yerel şarküteriler ve muhteşem yemekler ile kendinden bahsettiren Rudolf’ta sizi keyifli bir deneyim bekliyor. İskenderun karidesli patlıcan sufle, kiraz ağacında füme edilmiş somon, ördek ciğeri terin gibi zarif tatların Türk damak tadına göre ustaca yorumlanmasının arkasında ise şef Rudolf Van Nunen’in 20 yılı geçkin İstanbul macerası yatıyor. Bu yerel tatların en güzel örneklerinden biri de elbette her biri kendi yörelerinin havasını sofranıza getiren Anadolu peynirleri tabağı. Dünya lezzetlerinin Türk tatlarıyla oluşturduğu muhteşem uyum size unutulmaz bir akşam yaşatacak. Tüm bu güzel yemekleri taçlandırmak içinse geniş şarap kavı ve imza kokteylleri ile muhteşem bir yemek deneyimi yaşayacağınız Rudolf’u ziyaret etmek için geç kalmayın.