Balıkçı Kemal Restaurant

BeyoğluBalık$$$$
Mükemmel
5.0/6
1 değerlendirme
Bu Restoran Kapandı.
Merak etmeyin -daha binlerce denemeye değer restoranımız var.
Tüm Restoranları Keşfet
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Seven Hills Restaurant

Sultanahmet
3.6/68
Seven Hills Restaurant

Beluga Balık

Ataşehir
4.2/610
Beluga Balık

Balıkçı Kemal Restaurant hakkında

Balıkçı Kemal; Karaköy’ün ve Haliç’in en hoş manzaralarını sizlere sunarken; sofralarınızdan taptaze balıkları, deniz ürünleri, mezeleri ve güler yüzü eksik etmiyor. Günün sıkıntısı ve stresini geride bırakacağınız; dostlarınızla bir arada yaşayacağınız unutulmaz bir lezzet deneyimi için adresiniz Balıkçı Kemal’in Yeri…

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 11:00
Friday
11:00 - 01:30
Saturday
11:00 - 01:30
Sunday
11:00 - 01:30
Monday
11:00 - 01:30
Tuesday
11:00 - 01:30
Wednesday
11:00 - 01:30
Thursday
11:00 - 01:30

Adres

Balıkçı Kemal Restaurant
Arap Camii Mahallesi, Makaracılar Caddesi., No:No:3
34420 Beyoğlu/İstanbul

Balıkçı Kemal Restaurant hakkında 1 değerlendirme

Mükemmel
1 Reviews
"Harika"
5/6
Mert B.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Mezeleri dışında gayet iyi bir yer. Güzel bir İstanbul akşamıydı. Salaş bir mekan. Fiyatları uygun tercih edilebilir. Quandoo üzerinden rezervasyonla yerimiz önceden hazırlanmış. Çalışanların ilgisi iyi ama titizliğe dikkat edilmemiş.

Balıkçı Kemal Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Haliç, ilkçağlarda Altın Boynuz olarak adıyla bilinir. Yörenin ismi, Bizans döneminde Keras, Osmanlı zamanında ise Haliç-i Konstantiniyye ve oradan da bugünkü haliyle Haliç ismine dönüşür. Çok farklı kültürlerin hep beraber yaşayabildiği, yaşamayı başarabildiği bir medeniyetin de şehri olan İstanbul'un Haliç kıyıları bu şehrin en güzel panaromik yerlerinden biridir. Bu açıdan kültür turizmi için de önemli ve vazgeçilmez bir yer olarak; farklı tatlar da bulabileceğiniz bir yöre... Bu tarihi dokunun içinde balık yeme zevkini gerçekleştirebileceğiniz Balıkçı Kemal; 30 yıllık balıkçılık deneyimini müşterileriyle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Kendi mekanında, taptaze salataların domateslerin lezzeti, tat algınızı değiştirecek, çok farklı seçeneklerle hafızanızda iz bırakacak lezzet tecrübesine davetlisiniz. Tadacağınız balıklara keyifli bir öncelik verecek olan mezeler alternatifler sunarken, yemek sonrası özel olarak hazırlanan tatlılar bu özel tecrübenin sonuna imzasını atıyor.