Güverte Restaurant

FloryaTürk
Çok Güzel
4.0/6
2 değerlendirme
Bu Restoran Kapandı.
Merak etmeyin -daha binlerce denemeye değer restoranımız var.
Tüm Restoranları Keşfet
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Develi Kalamış

Kalamış
4.6/660
Develi Kalamış

Develi Ataşehir

Ataşehir
4.1/649
Develi Ataşehir

Güverte Restaurant hakkında

Günbatımında, ufkun kızıllığı eşliğinde, dalga ve martı seslerinin kulaklarınızı okşadığı, keyifli bir akşam yemeğini dostlarınızla ya da ailenizle paylaşabileceğiniz Güverte Restaurant, sizi Florya’nın büyülü havasını teneffüs etmeye davet ediyor. Taptaze balıklar, mezeler, deniz ürünleri ve tercih edenlere et çeşitleriyle karşınıza çıkan Güverte Restaurant, unutulmaz anılarınızda başrol oynuyor.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 12:00
Wednesday
12:00 - 23:00
Thursday
12:00 - 23:00
Friday
12:00 - 23:00
Saturday
12:00 - 23:00
Sunday
12:00 - 23:00
Monday
12:00 - 23:00
Tuesday
12:00 - 23:00

Adres

Güverte Restaurant
İstanbul Caddesi, Sahil Yolu, Sahil Parkı İçi, No:-
34153 Florya/İstanbul

Güverte Restaurant hakkında 2 değerlendirme

Çok Güzel
2 Reviews
"İyi"
4/6
seda ç.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Manzarası bir harika. Ortamda güzel. Yemeklerden sadece kalamarı beğenmedik. Çok pişmemiş ve yağı çok çekmişti. O sebeple de eşim balığını bile bitiremedi. Onun dışındaki mezelerden de yemekten de keyif aldık. Personelde güzeldi.

"İyi"
4/6
Memduh Y.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Hizmet ve mekan güzeldi. Fakat balık yemek için gelmiştik kebapa zorlandık :). Buna rağmen garsonların tutumu gayet hoştu.Tekrar gitmeyi düşünürüm ama menü önüme konması taktirde.

Güverte Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

1958 yılında kurulan Güverte Restaurant, kışın 150 kişilik kapalı salonu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yazları da 150 kişilik kapalı salonuna eklediği 350 kişi kapasiteli yaz bahçesi ile toplam 500 kişiye hizmet vermektedir. Güverte Restaurant’ta geleneksel Türk damak zevkine uygun bol çeşitli deniz ürünleri sunulmaktadır. Bunun yanında seçici olan müşterilerini de düşünerek, et ızgara çeşitlerini menüsünde alternatif olarak bulundurmaktadır. Mevsimine göre azami 20 çeşit zeytinyağlı ve meze çeşitleri, mevsim salataları, meyveler ve tatlılarda ürünleri arasındadır. Ayrıca çeşitli kızartma ve tava menüleri de mevcuttur. Müşterilerine keyifli zamanlar yaşatmanın yolunun kaliteden geçtiği bilinciyle hareket eden Güverte Restaurant’ın sahipleri sizlere sunacakları tüm deniz ürünlerinin en taze ve en kaliteli olmasına çok dikkat eder ve bütün balıkları günlük olarak getirtip servisinize sunar. Gerek ürünlerin sunumunda, gerek müşteriye verilen hizmette, gerekse ortamın rahatlığında hep müşteri eksenli düşünen Güverte Restaurant; kalamar, karides, ahtapot, midye, lakerda, çiroz, buğlama, tuzda balık gibi zengin çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesini de denizden masanıza getiriyor!