Güverte Restaurant

FloryaTürk
Çok Güzel
4.0/6
2 değerlendirme
Güverte Restaurant İstanbul image 1
Güverte Restaurant İstanbul image 2
Güverte Restaurant İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Güverte Restaurant hakkında

Günbatımında, ufkun kızıllığı eşliğinde, dalga ve martı seslerinin kulaklarınızı okşadığı, keyifli bir akşam yemeğini dostlarınızla ya da ailenizle paylaşabileceğiniz Güverte Restaurant, sizi Florya’nın büyülü havasını teneffüs etmeye davet ediyor. Taptaze balıklar, mezeler, deniz ürünleri ve tercih edenlere et çeşitleriyle karşınıza çıkan Güverte Restaurant, unutulmaz anılarınızda başrol oynuyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 23:00
Monday
12:00 - 23:00
Tuesday
12:00 - 23:00
Wednesday
12:00 - 23:00
Thursday
12:00 - 23:00
Friday
12:00 - 23:00
Saturday
12:00 - 23:00
Sunday
12:00 - 23:00

Adres

Güverte Restaurant
İstanbul Caddesi, Sahil Yolu, Sahil Parkı İçi, No:-
34153 Florya/İstanbul

Menüden Seçtiklerimiz

773B4AFD-52CE-446B-BEA0-A90E22E34874

Fix Menü

Alkollü Fix Menü

Salata,Beyaz Peynir, Sekiz Çeşit Zeytinyağlı Soğuk Meze (ordövr tabağı), Ara Sıcaklar;Kalamar Tava, Karides Güveç, Balık Böreği, Ana Yemek; Levrek Izgara, Tatlı ve Meyve, Meşrubat, Çay, Kahve, Limitli Alkol
120,00 ₺

Alkolsüz Fix Menü

Salata,Beyaz Peynir, Sekiz Çeşit Zeytinyağlı Soğuk Meze (ordövr tabağı), Ara Sıcaklar;Kalamar Tava, Karides Güveç, Balık Böreği, Ana Yemek; Levrek Izgara, Tatlı ve Meyve, Meşrubat, Çay, Kahve
85,00 ₺
Fırsatı kaçırmadan yerinizi ayırtın!

Güverte Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

1958 yılında kurulan Güverte Restaurant, kışın 150 kişilik kapalı salonu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yazları da 150 kişilik kapalı salonuna eklediği 350 kişi kapasiteli yaz bahçesi ile toplam 500 kişiye hizmet vermektedir. Güverte Restaurant’ta geleneksel Türk damak zevkine uygun bol çeşitli deniz ürünleri sunulmaktadır. Bunun yanında seçici olan müşterilerini de düşünerek, et ızgara çeşitlerini menüsünde alternatif olarak bulundurmaktadır. Mevsimine göre azami 20 çeşit zeytinyağlı ve meze çeşitleri, mevsim salataları, meyveler ve tatlılarda ürünleri arasındadır. Ayrıca çeşitli kızartma ve tava menüleri de mevcuttur. Müşterilerine keyifli zamanlar yaşatmanın yolunun kaliteden geçtiği bilinciyle hareket eden Güverte Restaurant’ın sahipleri sizlere sunacakları tüm deniz ürünlerinin en taze ve en kaliteli olmasına çok dikkat eder ve bütün balıkları günlük olarak getirtip servisinize sunar. Gerek ürünlerin sunumunda, gerek müşteriye verilen hizmette, gerekse ortamın rahatlığında hep müşteri eksenli düşünen Güverte Restaurant; kalamar, karides, ahtapot, midye, lakerda, çiroz, buğlama, tuzda balık gibi zengin çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesini de denizden masanıza getiriyor!

Güverte Restaurant hakkında 2 değerlendirme

Çok Güzel
2 Reviews
"İyi"
4/6
seda ç.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Manzarası bir harika. Ortamda güzel. Yemeklerden sadece kalamarı beğenmedik. Çok pişmemiş ve yağı çok çekmişti. O sebeple de eşim balığını bile bitiremedi. Onun dışındaki mezelerden de yemekten de keyif aldık. Personelde güzeldi.

"İyi"
4/6
Memduh Y.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Hizmet ve mekan güzeldi. Fakat balık yemek için gelmiştik kebapa zorlandık :). Buna rağmen garsonların tutumu gayet hoştu.Tekrar gitmeyi düşünürüm ama menü önüme konması taktirde.