Quandoo
(TR) Türk
4.0 /6 Çok Güzel 5 Değerlendirme

The Midd By Izaka

Gümüşsuyu Dünya Mutfağı $$$ +100
Rezerve et
Sorgu
-
1 kişi
+
{{ capacity }}
Büyük bir parti için rezervasyon mu yapmak istiyorsunuz? Grup sorgularını deneyin!
{{ request.date | date: 'mediumDate'}}
{{ discount.name }}
-
{{time.date | date: 'HH:mm'}} | -{{request.discount.value}}%
+
Bu arama için uygun rezervasyon bulunmamaktadır.
{{time.date | date: 'HH:mm'}}
{{ discount.name }}
{{time | date: 'HH:mm'}}
{{time | date: 'HH:mm'}}
{{ request.area.name }} Nerede oturmak istersiniz?
{{ area.name }}
Üzgünüz ama seçiminiz içinde yalnızca bu bölge uygun

The Midd By Izaka

CVK Park Bosphorus Hotel 'in prestijli ortamında, Ortadoğu mutfağı ağırlıkta olmak üzere mezeler ve etlerin en güzellerini tatmaya hazır mısınız? The Midd; şaşırtıcı derecede geniş yelpazeli menüsüyle sizlere farklı bir lezzet deneyimi sunuyor.

Çalışma saatleri

  • Pazartesi 12:00 - 01:30
  • Salı 12:00 - 01:30
  • Çarşamba 12:00 - 01:30
  • Perşembe 12:00 - 01:30
  • Cuma 12:00 - 01:30
  • Cumartesi 12:00 - 01:30
  • Pazar 12:00 - 01:30
The Midd By Izaka, Gümüssuyu Mah., İnönü Cad., No:8, 34420 İstanbul

Felsefemiz

Osmanlıcada ‘tattırma, tattırılma, lezzet ve zevk hissettirme’ anlamına gelen IZAKA, Gümüşsuyu'nda CVK Park Bosphorus Hotel 'in bünyesinde biri kendi adını taşıyan dört lezzet noktasıyla kapılarını açtı. Bu dört noktadan biri olan "The Midd"; et severlerin özellikle tercih ettiği isim... Osmanlı mutfağı, Ortadoğu ve Kuzey Afrika mutfakları başta olmak üzere dünyadan farklı tatları sizlerle buluşturan bu özel mekanda farklı bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız. Patlıcanlı kebaptan cartlak kebabına; T-Bone Steak'ten kuzu kaburgaya geniş bir yelpazede et çeşitleri sunan The Midd'de İtalyan makarnaları ve Ortadoğu mezeleri de mevcut. Eğer sizler de The Midd'de kendinize ait bir masaya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo'dan rezervasyonunuzu yaptırmak.

Şefin Önerileri

5 Değerlendirme

4.0 /6 Çok Güzel 5 Değerlendirme
3 6
0 5
0 4
0 3
0 2
2 1
Şu ana kadar 1 yorum 6
18.02.2016 12:43

Bütün çalışanlar çok ilgili ve kibar, hepsi girişten çıkışa olumlu bir deneyim yaşatmak için dikkat ediyorlar. 14 Şubat için misafirlere girişte kırmızı gül vermeleri de güzeldi. Manzara çok güzel, restaurant Park Bosphrous Otel'in terasında, ama manzarayı tam anlamak için bir de gündüz gitmek lazım. Aslında 3 restaurant da yanyana, mesela The Midd'de otursanız bile diğer restaurantların da menüsünden sipariş verebiliyorsunuz, mesela Mezze Mare'den balık, Hitode'den sushi gibi. Biz ise The Midd'in kendi menüsünden gittik ve et yemekleri yedik, gayet lezzetliydi fakat ana yemeklerin porsiyonları biraz mütevaziydi özellikle Dana Lokum, ben Sultan Kebap yedim biraz daha doyurucuydu. Ayrıca yan restaurant'da (ortada) Yeşim Salkım programı vardı, onu da fazla kafamız şişmeden dinlemiş olduk, teras bir bütün restaurantlar bölüm gibi. Fiyatlar ise bu tarz bir lokanta için iyi, 2 kişi yabancı kırmızı şarap şişesiyle, mezeleriyle, ana yemeğiyle ve bir tatlısıyla 367 TL tuttu. Arabayı otelin girişinde vale alıyor, ücretleri 30 TL.

Şu ana kadar 1 yorum 6
11.11.2015 09:12

The Midd By Izaka keyifli otantik bir yer, yemekler çok güzel, servisi çok iyi, harika bir manzarası var, ulaşım de çok kolay, orayı tavsiye ederim

Şu ana kadar 1 yorum 6
01.04.2017 07:57

Çok keyifli güzel bir akşam yemeği oldu. Atmosfer manzara çok etkileyici idi Yemekler çok lezzetli . Ekipmanlar Ve servis başarılı idi.tüm çalışanlar ise çok saygılı idi