Rumeli Hisarı İskele Restaurant

RumelihisarıBalık$$$$
Çok Güzel
4.2/6
6 değerlendirme
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Bu restoran artık Quandoo ile online rezerve edilemiyor
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Seven Hills Restaurant

Sultanahmet
3.6/68
Seven Hills Restaurant

Beluga Balık

Ataşehir
4.2/610
Beluga Balık

Rumeli Hisarı İskele Restaurant hakkında

Rumelihisarı’nda yer alan İskele Restaurant; tarihi bir binada, nesilden nesle aktarılan bir tecrübeyle lezzeti bir arada sunan özel bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Deniz kokulu sofraları, farklı biçimlerde pişirilen taptaze balıkları, spesiyalleri ve nefes kesici Boğaz manzarasıyla İstanbul’un masal gibi sofralarını sizlerle buluşturuyor.

Açılış Saatleri

Bugün açık - Açılış saati 12:00
Monday
12:00 - 23:00
Tuesday
12:00 - 23:00
Wednesday
12:00 - 23:00
Thursday
12:00 - 23:00
Friday
12:00 - 23:00
Saturday
12:00 - 23:00
Sunday
12:00 - 22:00

Adres

Rumeli Hisarı İskele Restaurant
Yahyakemal Cd., No:No:1
34470 Rumelihisarı/İstanbul

Rumeli Hisarı İskele Restaurant hakkında 6 değerlendirme

Çok Güzel
6 Reviews
"Mükemmel"
6/6
Hande A.2 yıl önce · 1 değerlendirme

İş yemeği için ideal, manzara ve yemekler lezzetli ancak çok da gürültülü idi tabi bu gelen misafir profiline gore değişebilir. Özellikle yabancı misafirleri götürdüğümden Boğaz kenarı, kalite, lezzet ve hizmet ile mükemmeldi. Maslak tarafında iseniz yol olarak da çok ideal.

"Mükemmel"
6/6
Mert K.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Çok güzel bir restoran, harika manzara, harika yemekler, biraz pahalı ama değer. Boğaz manzarasına karşı, sohbet, muhabbet, iyi servis, bence her yönüyle güzel bir mekan

"Ortalama"
3/6
Ihsan K.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Mezeler ve balık çok iyi. Ancak salatalar, eski lezzetinden çok uzaktı. Servis de biraz eski canlılığını yitirmişti. Fiyat ise son derece abartılı ve gereksiz yüksekti.

Rumeli Hisarı İskele Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Muhteşem Boğaz manzarası ve denize sıfır konumuyla Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne ait eski Rumelihisarı Vapur İskelesi binası uzun bir zamandan beri İstanbullu'ların gözde mekanı balık lokantası İskele olarak hizmet veriyor. 1992 yılında Haydar Aydın ve Turan Pekgöz tarafından onarılıp hizmete açılan mekanı günümüzde, çocukları Ertuğrul, Bulut Pekgöz, Dursun Kaya Aydın ve Aykut Aydın kardeşler başarılı bir şekilde işletmeye devam ediyorlar. Restaurantın denize cephesi tamamen cam olunca oturulan yerden muhteşem Boğaz manzarası doya doya seyrediyorsunuz. Güzel havalarda salonun önündeki camlar açılıyor ve salon deniz ile bütünleşiyor. İskele Restaurant, ününü lezzetli mezelerine ve balık yemeklerine borçlu bir mekan. Her zaman taze mevsim balıklarıyla hazırlanan spesiyalleri ya da ızgara edilmiş veya kızartılmış balıklarıyla damaklarınızda enfes bir iz bırakmayı görev edinmiş vaziyette. Eğer sizler de İskele Restaurant’ta kendinize ait bir sofraya kurulmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.