Yıldızlar Restaurant

Mükemmel
5.0/6
1 değerlendirme
Yıldızlar Restaurant İstanbul image 1
Yıldızlar Restaurant İstanbul image 2
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Yıldızlar Restaurant hakkında

Bir yanda mavi sulara yüksekten bakan mağrur Topkapı Sarayı, diğer yanda kendine has güzelliğiyle Boğaziçi Köprüsü... Bu eşsiz manzaranın ortasında süzülen İstanbul Boğazı ve tüm bu görüntüyü en prestijli yerinden seyreden Galata Köprüsü... Galata Yıldızlar Restaurant, arkanıza yaslanıp günü yudumlarken İstanbul'un bu en güzel resmini masanıza konuk ediyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 02:00
Sunday
12:00 - 02:00
Monday
12:00 - 02:00
Tuesday
12:00 - 02:00
Wednesday
12:00 - 02:00
Thursday
12:00 - 02:00
Friday
12:00 - 02:00
Saturday
12:00 - 02:00

Adres

Yıldızlar Restaurant
Galataköprüsü No:10
34110 Fatih/İstanbul

Yıldızlar Restaurant hakkında 1 değerlendirme

Mükemmel
5.0/6
1 değerlendirme
Fiyat / performans:Makul
Servis hızı:İyi
Gürültü:Sessiz
Lezzet:Ortalama
Ortam:Pek bir özelliği yok
Servis:İyi
"Harika"
5/6
Gokhan D.2 yıl önce · 6 değerlendirme

Standart bir balik restauranti klasik mezeler mukemmel deniz manzarasi esliginde yemek yiyorsunuz servis hizli fiyatlar ortalama.

Yıldızlar Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

2002 yılında şu andaki yerinde bulunan Galata Yıldızlar Restaurant, eşsiz bir manzarayı konuklarına sunan müthiş konumuyla Galata Köprüsü'nün ve tüm İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri. Cafe-bar ve restaurant olmak üzere iki ayrı bölümde hizmet veren mekanın açık mutfağı sayesinde hemen her an usta ellerden çıkan lezzetleri inceleyebilir, işletmenin temizliğe ve hijyene yönelik gösterdiği önemi de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Daima taze malzemelerin kullanıldığı mekanda özellikle deniz ürünleri konukları tarafından ilgiyle tüketiliyor. Sadece eşsiz lezzetleri ve büyüleyici manzarasıyla değil canlı müzik ve fasıl aktiviteleriyle de sevenlerinin gönlünde ayrı bir yere sahip olan Galata Yıldızlar Restaurant'ta usta sanatçılardan Türk Sanat Musikisi eserlerini keyifle dinleyebilirsiniz. 350 kişilik kapasitesiyle özel günler ve organizasyonlar için de tercih sebebi olan Galata Yıldızlar Restaurant'ta bir İstanbul klasiğini gerçekleştirmek için daha fazla vakit kaybetmeyin!