Zeytinli Restaurant

AsmalımescitTürk, Orta Doğu$$$$
Mükemmel
5.0/6
1 değerlendirme
Zeytinli Restaurant İstanbul image 1
Zeytinli Restaurant İstanbul image 2
Zeytinli Restaurant İstanbul image 3
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk

Zeytinli Restaurant hakkında

Son yılların gözde bölgesi Asmalımescit'in kendine özgü mekanlarından biri Zeytinli... Duvarları süsleyen eski dergi kapakları, plaklar, tablolar, afişler kadehlerin sevgiye kalktığı bu mekana ayrı bir hava katıyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 02:00
Monday
10:30 - 02:00
Tuesday
10:30 - 02:00
Wednesday
10:30 - 02:00
Thursday
10:30 - 02:00
Friday
10:30 - 02:00
Saturday
10:30 - 02:00
Sunday
10:30 - 02:00

Adres

Zeytinli Restaurant
Asmalı Mescit Mah., Asmalı Mescit Sok., No:No:19/A
34420 Asmalımescit/İstanbul

Zeytinli Restaurant hakkında 1 değerlendirme

Mükemmel
1 Reviews
"Harika"
5/6
Ayhan S.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Harika muzzler, servis cok iyi. Cevresindeki restaurantlar ile rekabet edebilecvek nitelikte. Ayrıca lokasyon olarak da cok merkezi. Herkese tavsiye edebilirim. Ozellkile kalamar ızgara çok lezzetli idi.

Zeytinli Restaurant, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Hem atmosferi hem de yemekleri sebebiyle Asmalımescit ve lezzetli mezeler denince ilk akla gelen mekanlardan biri Zeytinli Restoran. Masaya oturduğunuz anda meze siparişinizi vermeden önce, masaya zeytinli ekmek, zeytinyağı, peynir ve çörekotu geliyor. Antakya yöresinden gelen acılı bir çökelek ezmesi, pazı sarma, yaprak ciğer ızgara hiç düşünmeden siparişinize eklemenizi önereceğimiz yemeklerden. “Ada Sahillerinde Bekliyorum” gibi keyifli parçaların yanı sıra Tanju Okan’la sizi efkara sürükleyebilecek geniş bir müzik yelpazesi de var. Özellikle büyük grupların en büyük derdi, birbirlerini göremedikleri dikdörtgen masalarda oturmaktır. Zeytinli Restoran bunu düşünerek, büyük bir kare masa koymuş. Rezervasyon yaptırırken, kare masayı istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğer siz de Zeytinli Restoran’da arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Quandoo’dan rezervasyonunuzu yaptırmak.