Looks like something didn't work quite right. Please reload this page.
Restaurants
Istanbul
Arnavutköy
Sur Balık Arnavutköy
Sur Balık Arnavutköy Reviews

Sur Balık Arnavutköy

Fish, Seafood

Photo of restaurant Sur Balık Arnavutköy in Arnavutköy, Istanbul

Fast and free booking for:

Reviews of Sur Balık Arnavutköy (7)

Read what people think about Sur Balık Arnavutköy. All restaurant reviews are written by verified Quandoo diners. Learn more about Sur Balık Arnavutköy before you go by getting tips and ratings from other restaurant-goers. With real-life reviews, you can see what other diners loved about Sur Balık Arnavutköy and book a table with confidence!

4.9/6

7 reviews

Food:Outstanding
Atmosphere:Pleasant
Service:Excellent
Value for money:Good value
Waiting time:Very Good
Noise levels:Pleasant
63
51
42
31
2
1
Most recent
  • Most recent
  • Highest rated
  • Lowest rated
"Very good"
5/6
Deniz Y.4 months ago · 1 review

Meze seçenekleri daha fazla olabilirdi , servis biraz yavaştı,hesapda sıkıntı çıkabilir.

"Excellent"
6/6
Aleksandra D.5 years ago · 1 review

Unglaublich lecker! Bei meiner nächsten Reise nach Istanbul komme ich definitiv hierher wieder!

"Excellent"
6/6
Dragos A.6 years ago · 1 review

Excellent experience like always! This is probably my ten visit during years (every each time I visit Istanbul) and the quality of food and service remain unchanged. Highly recommendable place for high end sea food Turkish cuisine!

"Average"
3/6
Esra T.6 years ago · 5 reviews

Manzara güzel, yemekler lezzetli ama çok pahalı. Gereksiz fiyatlar! Ayrıca sigara içilmeyen bir yer olsun dememize rağmen bizi oturttukları yerde bir süre sonra çevremizdeki herkes sigara içti, camı açınca da soğuk geliyor diye kapattırdılar.

"Good"
4/6
Sibel S.7 years ago · 6 reviews

Özel zamanlarda gidilebilecek bir yer. Çok sessiz ve manzarası çok güzel. Garsonların hizmeti ve yaklaşımı da çok iyi. Mezeler de fena değil ama biraz fazla pahalı.

"Good"
4/6
Hazım B.7 years ago · 16 reviews

Pazar günü öğlen saatinde gittiğimizde mekan oldukça boştu, doluluk olmadığından garsonlar ulaşılabilir durumda değildi. Yemekler oldukça lezzetli idi. Kuver ücreti yansıtmaları bir balık restoranı için çok hoş değildi. Fiyatlar genel olarak oldukça yüksek, mezelerin kaç porsiyon olduğunu söylemezseniz hesapta şaşırabilirsiniz

"Excellent"
6/6
Erdem O.7 years ago · 1 review

Denediğimiz her şey çok lezzetliydi. Midye tava ve kalamar fazla yağ çekmemiş, ideal kıvamdaydı. Lakerda denemeye değerdi. Levrek ağızda dağılacak kıvamda ve suluydu. Hamsi sanki değişik güzei bir tat veren bir baharatla tava edilmiş gibiydi. Kabak tatlısı biraz tatlı olmakla birlikte, bizce cok lezzetliydi. Genelde balık restaurantlarında meyvelere çok özen gösterilmez ama armutlar bile muhteşem suluydu. Servis de mükemmeldi. Özetle çok memnun kaldik, herkese tavsiye ederiz.