Inari Sushi

Benzersiz
6.0/6
3 değerlendirme

Inari Sushi hakkında

Açıldığı günden itibaren İstanbul'un ve Türkiye'nin gastronomi dünyasına ağırlığını koyan çok özel bir mekan... Sushi çeşitlerinden bir "omakase "restoranına uygun olarak şefin özel olarak hazırladığı alışılagelmişin dışındaki tatlara dek; geleneksel Japon ve Japon füzyon mutfağının en çarpıcı tatlarını sizlerle buluşturan lezzet efsanesi İnari'de unutulmaz bir deneyime davetlisiniz.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 00:00
Cuma
12:00 - 00:00
Cumartesi
12:00 - 00:00
Pazar
12:00 - 22:30
Pazartesi
12:00 - 23:45
Salı
12:00 - 23:45
Çarşamba
12:00 - 23:45
Perşembe
Kapalı

Adres

Inari Sushi
Kuruçeşme Mh. Kuruçeşme Cd. No:No:11
34345 Kuruçesme/İstanbul

Menüden Seçtiklerimiz

1C7EBA56-AA6F-4A1D-8ECB-DACE554D828B

Başlangıçlar

KO EBİ KARAGE

12,00 ₺

SUZUKİ CHİLLİ

24,00 ₺

TUNA TARTAR

26,00 ₺

Inari Sushi, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Kuruçeşme’nin gözde mekanları arasında yer alan İnari Sushi&Omakase ile Japon mutfağının lezzetleri İstanbul'a taşınıyor! Birbirinden iddialı lezzetleri ve sunumu ile dikkat çeken mekan; menüsünde dünyanın hiçbir yerinde yemediğiniz tatlara sahip zengin içeriğiyle konuklarını büyülemeye devam ediyor. Barlas Günebak'ın şefliğinde tadabileceğiniz alışılagelmiş tatların arasında füzyon Japon mutfağı örnekleri Tuna&Goat Cheese (Keçi Peynirli Ton Balığı),Barbun Usuzukuri (İnce Dilimlenmiş Kaya Barbunu) Shake Tartar (Somon Tartar), Special Kajiki Sashimi (Özel Soslu Kılıç Sashimi) gibi çeşitler özellikle tavsiye ediliyor. Günlük taze balıklardan hazırlanan sashimi nigirilerin yanı sıra maki-roll seçeneklerine kadar pek çok çeşitle karşılaşacağınız İnari'de çilekli sushiden kılıç balığı ve Meksika biberli, pırasa çıtırlı rollara kadar farklı tatlarla karşılaşmanız olası... Kuşkusuz klasik sushi çeşitleri de özenle hazırlanıp sizlerle buluşuyor... İnari'de bir "omakase" restoranına uygun olarak seçimi şefe bırakarak daha önce denemediğiniz ve sizin için hazırlanan sürpriz lezzetlerle de karşılaşabilirsiniz.

Inari Sushi hakkında 3 değerlendirme

Benzersiz
6.0/6
3 değerlendirme
Servis hızı:Mükemmel hız
Ortam:Mükemmel
Fiyat / performans:Uygun fiyatlı
Servis:Mükemmel
Lezzet:Mükemmel ötesi
Gürültü:Sakin
"Mükemmel"
6/6
Sezgi B.bir yıl önce · 4 değerlendirme

Great restaurant, great menu, great service and budget friendly wine menu. Best sushi I have had in Turkey, and there are so many dishes I still want to try after ca 10 visits to this restaurant.

"Mükemmel"
6/6
Sezgi B.bir yıl önce · 4 değerlendirme

Very good as usual. Very rich menu with lots of variety

"Mükemmel"
6/6
esra Ç.bir yıl önce · 1 değerlendirme

Harikaydı,muhteşem tadlarla karşılaştık.Serviste çok başarılıydılar.Yönlendirmede harikaydı.Başarılarının uzun soluklu olması dileği ile..