Nola İstanbul

Benzersiz
6.0/6
3 değerlendirme
Bu Restoran Kapandı.
Merak etmeyin -daha binlerce denemeye değer restoranımız var.
Tüm Restoranları Keşfet
Ücretsiz ve hızlı rezervasyonSaniyeler içinde bir masa ayırtın
Mutlu müşteriler100 milyonun üzerinde doymuş ve mutlu konuk
Önerilen restoranlar
Burası yerine rezerve edebileceğiniz 5 başka Restoran:

Develi Kalamış

Kalamış
4.6/660
Develi Kalamış

Develi Ataşehir

Ataşehir
4.1/649
Develi Ataşehir

Nola İstanbul hakkında

Galata’ın eşsiz tarihi dokusu altında tercihiniz ister akşam yemeği, ister kahvenizin yanında spesiyal bir tatlı, isterseniz de lezzetli bir öğle yemeği olsun, Nola hepsinde kaliteyi ve lezzeti ustalıkla bir araya getiriyor. Fransa'dan, İtalya'dan, Güney Afrika'dan ve Türk mutfağından lezzetlerin bir karmasını bulabileceğiniz Nola'da yalnızca harika lezzetler değil hoş bir deneyim sizleri bekliyor.

Açılış Saatleri

Şimdi açık - Kapanış saati 01:00
Sunday
10:00 - 01:00
Monday
10:00 - 01:00
Tuesday
10:00 - 01:00
Wednesday
10:00 - 01:00
Thursday
10:00 - 01:00
Friday
10:00 - 02:00
Saturday
10:00 - 02:00

Adres

Nola İstanbul
Galata Kulesi Sk., No:No:10
34520 Beyoğlu/İstanbul

Nola İstanbul hakkında 3 değerlendirme

Benzersiz
6.0/6
3 değerlendirme
Fiyat / performans:Mükemmel
Servis:İyi
Gürültü:Ortalama
Ortam:Mükemmel
Lezzet:Lezzetli
Servis hızı:Mükemmel hız
"Mükemmel"
6/6
Hazım B.2 yıl önce · 16 değerlendirme

Galata kulesinib yani basinda, tarihi surlari da dekorasyonuna eklemis, kocaman grafiti ile acik alanini senlendirmis cok keyifli bir mekan. Fiyat kalite dengesi normal, rahat ve sicak ortami gruplar icin de ideal. Kokteylleri hakkinda da cok sey duydum :)

"Mükemmel"
6/6
Haluk K.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Keyifli , huzurlu bir gece ve lezzetli yemekler... Son derece nezih bir ortamda, şık ve kibar sunum ile karşılaştık. Lavaboların temizliği için özellikle teşekkürler. Haluk Karaalioğlu

"Mükemmel"
6/6
Karl J.2 yıl önce · 1 değerlendirme

Great place for dinner in Istanbul. Great cocktails and wine selection.

Nola İstanbul, İstanbul hakkında daha fazla bilgi

Nola; tarih ve kültürün en zengin örneklerini bünyesinde barındıran metropol şehir İstanbul’da; yapımı yüzyıllar öncesine dayanan ve tarihin en önemli sahnelerine tanıklık etmiş bir sur duvarını sırtına almış bir mekan. Nola’nın arka cephesini boydan boya saran bu duvar, yaklaşık 1200 yıllık bir geçmişten kalan dev surlara ait tarihsel değeri olan bir parça. Nola’nın seçkin menüsü Akdeniz Mutfağının örnekleri ile oluşturuldu. Menünün genel konsepti Fransa, İtalya, Güney Afrika ve Türk mutfağının bir karmasından oluşuyor. Menüde yer alan tüm tarifler dünya mutfağı literatüründe yer aldığı orijinal tarifleriyle hazırlanıyor. Mutfakta esas ilke tazeliği ve en kaliteli malzemeyi ustalıkla birleştirerek, misafirler için gerçek bir lezzet şöleni sunmak... Bu yüzden mutfağa giren her malzeme özenle seçiliyor. Tüm hammadde ve malzemeler kendi yörelerinden temin ediliyor. Pizza ve makarnalarda kullanılan peynirler İtalya’dan ithal edilirken tatlı patatesler Hatay’daki özel üreticilerden satın alınıyor. Firik bulguru Antep’ten, zeytinyağları ise Balıkesir’den temin ediliyor. Nola’da masanıza gelen ekmekler kendi özel üretimleri... Saat başı fırınlanan ekmekler dört farklı çeşitte pişiriliyor.